15
new stories - click to show

Michal Grombiřík

Related to

Ve Valašském Meziříčí se uskuteční první festival v kraji po pandemii

17.May » Zlin.cz
„Festival bude!“, rozhodli se organizátoři Mezinárodního festivalu cimbálu Valašské Meziříčí navzdory nejisté době. Od středy 19. května do neděle 23. května se uskuteční již 14.

Populární Cimbalfest ve Valašském Meziříčí se příští týden uskuteční

15.May » Náš REGION
Ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku se příští týden uskuteční 14. ročník mezinárodního festivalu cimbálu Cimbalfest....

Petra Bendeho doprovodily děti ze školky

3.August » Uherský Brod
Zpěvák a muzikant Petr Bende má Uherský Brod velmi rád. Snad proto vedla jedna z prvních cest po uvolnění koronavirových omezení právě do našeho města. Jeho akustický recitál doprovázeli Michal Grombiřík na cimbál a Dalibor Dunovský na basu.

Bartleby spojují na desce #happiness cimbál a rap

17.April » MusicWeb.cz
Z jamu mistra republiky ve slam poetry TKCR a kontrabasisty Jakuba Nožičky (ex-Ponk) v uherskohradišťské kavárně vznikl projekt Bartleby. Inspirace povídkou Hermana Melvilla dobře koresponduje s aktuálním děním ve světě. Bartleby reflektují dobu s...

Tip Deníku: V Rašovicích zazpívá Bende. Zahraje i basa

28.March » Vyškovský deník
Rašovice - Zpěvák Petr Bende zazpívá ve čtvrtek večer v rašovickém obecním domě. Na koncert si pozval i hosty, na basu zahraje Dalibor Dunovský, na cimbál Michal Grombiřík.

Malá velká inventura 2019 (No. 3)

24.February » Divadelní noviny
Jen když prýští, má nová krev na jevišti smysl. V této inscenaci však ukápla krve sotva kapka. (O inscenaci Anny Klimešové & kol. Zápisky z volných chvil)

Tato informační stránka o Michal Grombiřík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Grombiřík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes