15
new stories - click to show

Miloš Velemínský

Related to

Šarlatán, anebo génius? Mikolášek byl léčitelským fenoménem, říká profesor Velemínský

15.January » Aktuálně.cz
Film Šarlatán a pak i životopisná kniha o bylináři Janu Mikoláškovi vrací do hry úvahy o účincích léčitelství. Mikoláška ovšem respektují i kapacity.

Šarlatán, anebo genius? Mikolášek byl léčitelským fenoménem, říká profesor Velemínský

12.January » Aktuálně.cz
Film Šarlatán a pak i životopisná kniha o bylináři Janu Mikoláškovi vrací do hry úvahy o účincích léčitelství. Mikoláška ovšem respektují i kapacity.

Při canisterapii musí pes člověka přimět k výkonu, říká předsedkyně Hafíka

28.November » iRegiony Impuls
Jaroslava Bicková vyrůstala se psy od malička. Nyní vede sdružení Hafík, které má zhruba 80 členů a asi sto čtyřnohých pomocníků. S canisterapií jezdí za dětmi i seniory.

O novorozence s váhou pod jeden kilogram se nikdo moc nezajímal. Změnil to Miloš Velemínský

Vesnice Velemín leží v severních Čechách. Příjmení po ní ale nosí i jihočeský rodák Miloš Velemínský, lékař narozený roku 1937, představitel české sociální pediatrie.

Na nočníku s citem a pochopením

25.February » Klub knihomolů
Praktické tipy doktora Velemínského ukážou všem rodičům, že mohou se svým potomkem v klidu zvládnout nácvik chození na nočník, aniž by se z toho stal každodenní stres pro obě strany. Malé dítě potřebuje čas, aby se naučilo udržovat moč a stolici. Ne…

Čekáme děťátko

27.October » Kritiky.cz
Grada vydala v letošním roce 3. aktualizované vydání oblíbené „bible“ nastávajících a „čerstvých“ maminek – objemnou knihu Čekáme děťátko. Připravili ji lékaři Martin Gregora a Miloš Velemínský. První z autorů, primář dětského oddělení nemocnice ve …

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Porodnice zdejší nemocnice nabídne od října rodičkám dvě nové doplňkové služby

28.September » Za krásnější Vimperk
Porodnice Nemocnice České Budějovice rozšiřuje od 1. října doplňkové služby pro rodičky. Jednou z nich je aromaterapie, kterou nastávající maminky mohou nově využít vedle již standardně nabízeného rajského plynu. „Přejeme si, aby byly rodičky v naší…

Budějovická porodnice nabídne rodičkám aromaterapii a předpříjem z pohodlí domova

23.September » Jihočeské týdeníky
ČESKÉ BUDĚJOVICE - Porodnice Nemocnice České Budějovice rozšiřuje od 1. října doplňkové služby pro rodičky. Jednou z nich je aromaterapie, kterou nastávající maminky mohou nově využít vedle již standardně nabízeného rajského plynu. „Přejeme si, aby …

V jakém věku děti nejvíce stonají? Tyhle nemoci je trápí nejčastěji

19.January » Maminka.cz
Mnohdy se zdá, že jde takřka o nekonečný boj: rýma, viróza, zánět středního ucha, dlouho trvající kašel, chviličku klid, načež se celé kolečko „rozjede“ nanovo. Kdy děti nejčastěji stonají a které ...

Zázračná i zrádná nosní mandle. Jaká je její funkce a kdy ji odstranit?

7.January » Maminka.cz
Jaká je její funkce, proč se časem pozvolna zmenšuje a nakonec zaniká? A jak souvisí kulatá záda či změněný tvar obličeje s „mandlovými problémy“?

Zázračná i zrádná nosní madle. Jaká je její funkce a kdy ji odstranit?

7.January » Maminka.cz
Jaká je její funkce, proč se časem pozvolna zmenšuje a nakonec zaniká? A jak souvisí kulatá záda či změněný tvar obličeje s „mandlovými problémy“?

K utlumení porodních bolestí maminky využijí rajský plyn

České Budějovice - Zcela zdarma mohou nastávající maminky v Nemocnici České Budějovice dostat během porodu takzvanou inhalační analgesii, ke které se používá medicinální plyn složený z oxidu dusného a kyslíku v poměru 1:1, lidově řečeno rajský plyn.

Tato informační stránka o Miloš Velemínský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Velemínský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes