15
new stories - click to show

Ivan Vilček

Related to

Slováci začínají očkovat třetí dávkou

7.October » Novinky.cz
Klienti a zaměstnanci domovů sociálních služeb se jako první mohou hlásit na očkování třetí dávkou vakcíny proti nemoci covid-19. Ve čtvrtek to potvrdil slovenský ministr sociálních věcí Milan Krajniak.

Bratislava má první podzemní kruhový objezd

5.October » Novinky.cz
Ve slovenském hlavním městě otevřeli nákupní centrum, jehož součástí je také nové autobusové nádraží. Přístup do komplexu vede pro automobilisty přes podzemní kruhový objezd, který je první svého druhu na Slovensku.

Maďaři zadrželi na hranicích rekordní počet migrantů

1.October » Novinky.cz
Maďarská policie minulý pátek zadržela 750 lidí, kteří se snažili nelegálně překročit státní hranici. Jedná se o nový letošní rekord za jeden den, řekl tento týden hlavní bezpečnostní poradce maďarské vlády György Bakondi ve vysílání stanice M1. C...

Slovensko začne očkovat třetí dávkou

30.September » Novinky.cz
Slovensko plánuje v nejbližších dnech spustit očkování třetí dávkou vakcíny proti koronaviru. Ve čtvrtek to oznámilo tamní ministerstvo zdravotnictví.

Královna Instagramu Plačková skončila v rukou policie. Mělo jít o protidrogovou akci, uvedla slovenská média

27.September » Super.cz
Známá influencerka Zuzana Plačková (30) a její manžel René Strausz skončili v pondělí ráno v rukou policie. Mělo jít o protidrogovou akci, uvádějí slovenská média.

Film Prvok, Šampón, Tečka a Karel měl premiéru na Slovensku

26.August » Novinky.cz
Filmová i knižní prvotina Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel měla ve středu slavnostní premiéru na Slovensku. Diváci už na premiéře přijali film velmi příznivě a snímek má našlápnuto k tomu, aby tam byl stejně úspěšný jako v Česku.

Jožo Ráž vystoupil s křesťanskou árií na Slovensku: Ty ruce v kapsách si mohl odpustit, napsal jeden z fanoušků

25.August » Super.cz
Účastníci křesťanské poutě na hoře Butkov na západním Slovensku byli svědky nečekaného vystoupení lídra skupiny Elán Joža Ráže (66) . Zpěvák a basový kytarista nejpopulárnější slovenské skupiny se přitom v posledním období neobjevuje na společensk...

Rakousko zpřísňuje podmínky pro příjezd

14.August » Novinky.cz
Pro cesty do Rakouska už nebude stačit jedna dávka vakcíny Pfizer/BioNTech, Moderna či AstraZeneca, od jejíhož podání uplynulo 22 dní. Od středy bude podle české ambasády ve Vídni nutné mít očkování ukončené, což se počítá hned ode dne, kdy pacien...

Čaputová odsoudila agresivitu při protestech v Bratislavě

30.July » Novinky.cz
Občané mají právo protestovat proti opatřením, která mají ochránit jejich zdraví a životy. Vyjádření názoru ale nemůže přerůst do agresivních výzev, ani do konfliktů. Uvedla to dnes v reakci na bratislavské protesty odpůrců restrikcí proti koronav...

Těžkooděnci zasáhli proti davu, který paralyzoval centrum Bratislavy

29.July » Novinky.cz
Ve čtvrtek po dvacáté hodině zasáhli policejní těžkooděnci proti několika stovkám odpůrců restrikcí proti šíření koronaviru, kteří od dopoledne demonstrovali a následně zablokovali některé ulice v centru Bratislavy. Doprava v centru slovenské metr...

Národní rada Slovenska schválila novelu zvýhodňující očkované

25.July » Novinky.cz
Slovenský parlament v neděli schválil novelu zákona, který zvýhodní očkované lidi v případě zhoršení epidemie. Výhody budou ale menší, než chtěl původně ministr zdravotnictví Vladimír Lengvarský, informoval server aktuality.sk.

Milan Lasica se krátce před smrtí dočkal vnoučátka

23.July » Super.cz
Opět se potvrdil koloběh života, že jeden život končí a druhý začíná. Herec Milan Lasica, který zemřel v neděli 18. července ve věku 81 let, se krátce před smrtí dočkal třetího vnoučátka.

Tato informační stránka o Ivan Vilček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Vilček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes