Ivan Vilček

Vztahuje se k

Patříme sem, demonstrovaly v Bratislavě tisíce gayů a leseb. Sešli se i zastánci tradiční rodiny

14.července » Novinky.cz
Několik tisíc slovenských gayů, leseb a sympatizantů LGBTI komunity se sešlo v sobotu odpoledne na bratislavském Hviezdoslavově náměstí před duhovým pochodem. Jím chtěli upozornit mimo jiné na fakt, že mladí z LGBTI komunity často opouští Slovensk...

Prezidentovat Slovákům chtějí i Kotleba a Bugár

2.července » Novinky.cz
Slovenský prezident Andrej Kiska oznámil, že na jaře příštího roku se nebude ucházet o znovuzvolení ve druhém funkčním období. Tím se otevřel prostor pro pestrou řadu zájemců o nejvyšší post v zemi.

Asociace schválila Chovance jako kandidáta na předsedu komise sudích

25.června » Sport.cz
Ligová fotbalová asociace dnes jednomyslně schválila Jozefa Chovance coby kandidáta na předsedu komise rozhodčích pro profesionální soutěže. Bývalý fotbalový reprezentant a trenér by měl být jmenován do funkce na čtvrtečním zasedání výkonného výbo...

Jobbik se rozpadá. Orbán ztrácí soupeře

23.června » Novinky.cz
Před dubnovými parlamentními volbami v Maďarsku si strana Jobbik troufala porazit FIDESZ premiéra Viktora Orbána. U uren však pochodila katastrofálně: Orbán dosáhl na ústavní většinu 133 křesel ve 199členném parlamentu, a Jobbik se musel spokojit ...

Čtyři měsíce po nevyšetřené vraždě novináře Slováci znovu vyšli do ulic

22.června » Novinky.cz
Do Bratislavy, Košic a Banské Bystrice byly v pátek svolány protesty Za slušné Slovensko, na nichž si tisíce lidí připomínaly vraždu novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Vražda se stala před čtyřmi měsíci a pachatel dosud neby...

Rakousko se soustředí na boj s migrací, řekl na summitu s V4 Kurz

21.června » Novinky.cz
Evropská unie se za nadcházejícího rakouského předsednictví soustředí na boj s migrací. Řekl to ve čtvrtek rakouský kancléř Sebastian Kurz na tiskové konferenci po skončení čtvrtečního summitu premiérů Visegrádské čtyřky a Rakouska v Budapešti.

Šestiletý chlapec vypadl na Slovensku ze šestého podlaží, v nemocnici zemřel

5.června » Novinky.cz
Na sídlišti ve slovenském městě Komárno vypadl z okna v šestém podlaží panelového domu šestiletý chlapec. Utrpěl vážná zranění, v důsledku kterých později v nemocnici zemřel.

Do banky na východě Slovenska vtrhl lupič s paličkou na maso

1.června » Novinky.cz
Banku ve městě Krompachy na východním Slovensku v pátek přepadl muž a na místě držel jako rukojmí jednu ze zaměstnankyň. Ženu ale nakonec propustil a je v pořádku.

Orbán pobízí Maďary: Mějte děti!

31.května » Novinky.cz
Maďarský premiér Viktor Orbán odmítá přijímat migranty a trend poklesu počtu obyvatel chce zastavit zvýšením porodnosti. Demografický vývoj v zemi se tudíž ocitl v centru pozornosti jeho nové vlády.

Maďarsko zpřísnilo zákon Stop Soros, zavádí trestný čin organizování migrace

29.května » Novinky.cz
Vláda maďarského premiéra Viktora Orbána (FIDESZ) předložila v úterý do parlamentu balíček zákonů namířený proti organizátorům migrace známý pod názvem Stop Soros podle amerického miliardáře maďarského původu George Sorose.

Řidiče autobusu vyprávějícího za jízdy vtipy propustili, aby ho opět povolali

27.května » Novinky.cz
Vedení budapešťského dopravního podniku letos nabídlo zaměstnání řidiči autobusu, který byl před šesti lety propuštěn, protože za jízdy vyprávěl cestujícím vtipy. Budapešť totiž nemá dostatek řidičů autobusů a při plánované odstávce části metra po...

Andrej Kiska už nebude kandidovat na slovenského prezidenta

15.května » Novinky.cz
Slovenský prezident Andrej Kiska (55) nebude v roce 2019 kandidovat na druhé funkční období. Oznámil to v úterý v bratislavském Prezidentském paláci a odvolal se přitom na osobní důvody.

Tato informační stránka o Ivan Vilček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Vilček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes