15
new stories - click to show

Peter Visolajský

Related to

Na Slovensku bude vyhlášen lockdown

Na Slovensku bude vyhlášen takzvaný lockdown. Po jednání ústředního krizového štábu to potvrdil ministr vnitra Slovenské republiky Roman Mikulec.

Slovenský covidový marketing: plošné testování jako reklama na vládu a snaha získat čas

2.November » HlidaciPes.org
ANALÝZA. Je to skoro jako vylodění v Normandii, jako druhé Slovenské národní povstání, nešetřili slovenští politici emocemi, když zemi chystali na plošné testování kvůli koronaviru. Akce ostře sledovaná i světovými médii nakonec o víkendu navzdory...

Hrozí Slovensku celostátní lockdown? Situace je velmi vážná

Situace na Slovensku je tak vážná, že by se mělo jednat o celostátním lockdownu. Prohlásil to předseda Lékařského odborového sdružení Peter Visolajský během čtvrtečního jednání ústředního krizového štábu.

Stav prvního nakaženého Slováka se zhoršil. A matka s kašlajícím dítětem naštvala doktora

9.March » Blesk.cz
Na pohotovost ve slovenské Nitře přišla v neděli v noci matka s dítětem, které mělo horečku a kašlalo. Lékaři ho okamžitě poslali na infekční oddělení, aby mu provedli test na koronavirus. Dítě mělo další bolesti nesouvisející s prochlazením ani s...
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Peter Visolajský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Peter Visolajský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes