František Vojtíšek

Related to

Lacko na Nürburgringu vybojoval premiérové letošní vítězství

20.July » iDNES.cz
Automobilový jezdec Adam Lacko si dnes na Nürburgringu připsal letošní premiérové vítězství v závodě mistrovství Evropy tahačů. Pilot týmu Buggyra Racing ovládl méně bodovanou druhou jízdu, v předchozím hlavním závodě byl šestý. Další články k tém...

Lacko letos poprvé triumfoval. Na Nürburgringu zvítězil prakticky stylem start–cíl

20.July » ČT24
Co si předsevzal před německým podnikem, se zatím daří. Adam Lacko se pomalu vrací do boje o stupně vítězů celkové klasifikace. Na Nürburgringu si připsal letošní premiérové vítězství v závodě mistrovství Evropy tahačů. Pilot týmu Buggyra Racing o...

Lacko se konečně dočkal. Na Nürburgringu vybojoval letošní premiérové vítězství

20.July » Aktuálně.cz
Automobilový jezdec Adam Lacko si dnes na Nürburgringu připsal letošní premiérové vítězství v závodě mistrovství Evropy tahačů.

Tahače budou dunět na Hungaroringu. Lackovi evropský šampionát plní zlý sen

21.June » Aktuálně.cz
Evropský šampionát tahačů na okruzích pokračuje o víkend na Hungaroringu. Pilot Buggyry Adam Lacko míří do Maďarska jako lídr šampionátu.

Lacko zahájil útok na titul. V Misanu posbíral nejvíc bodů a vévodí ME tahačů

26.May » Deník.cz
Misano /OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE/ - Risk je zisk. Sázka na nový stroj se Buggyře vyplatila. Adam Lacko na speciálu s označením VK50 bodově ovládl úvodní podnik mistrovství Evropy tahačů.

Tato informační stránka o František Vojtíšek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Vojtíšek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes