Markéta Vojtíšková

Related to

Taška ukrývala 77 tisíc korun. Žena je vrátila zapomnětlivci

27.January » Pardubický deník
O štěstí v neštěstí může hovořit starší muž z Pardubic, který po vyřizování pozůstalosti u notáře ztratil tašku s penězi. Bylo v ní 77 tisíc korun. Taška s cenným obsahem však naštěstí unikla zraku nenechavců a asi po dvaceti minutách ji na zemi c...

Žena vrátila 77 tisíc, nálezné nechtěla. Dojatý majitel jí peníze vnutil

27.January » iRegiony Impuls
Při vyřizování pozůstalosti ztratil muž z Pardubic taštičku se 77 tisíci korun. Našla ji však pracovnice úřadu a odevzdala ji policii. Nechtěla pak ani nálezné, které by jí patřilo. Majitel peněz jí tak obnos musel doslova vnutit.

Žena vrátila 77 tisíc, nálezné nechtěla. Dojatý majitel jí peníze vnutil

27.January » iDNES.cz
Při vyřizování pozůstalosti ztratil muž z Pardubic taštičku se 77 tisíci korun. Našla ji však pracovnice úřadu a odevzdala ji policii. Nechtěla pak ani nálezné, které by jí patřilo. Majitel peněz jí tak obnos musel doslova vnutit. Další články k t...

Mladá žena našla tašku se 77 tisíci korunami. Hluboce se jí klaním, řekl majitel

27.January » Novinky.cz
V Pardubicích žijí poctiví lidé. Měsíc poté, co strážníci zveřejnili poctivého nálezce 17 tisíc korun, zachránila mladá žena místnímu občanovi rovnou 77 tisíc korun, které ztratil cestou od notáře. Odmítla nálezné, jenž nakonec stejně dostala.

Tato informační stránka o Markéta Vojtíšková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Vojtíšková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes