Mary Ward

Related to

Zlepšete své soutředění i produktivitu. Jediné, co potřebujete, je kuchyňská minutka.

12.February » Extralife.cz
Máte občas problémy soustředit se, práce vám vůbec neodbývá a skáčete z jednoho úkolu na druhý? Nejste sami. Všichni občas utíkáme buďto k jiné činnosti nebo na sociální sítě. V boji s tímto neduhem vám může velmi jednoduše pomoct technika Pomodoro.

Co je poporodní blues, poporodní deprese nebo poporodní psychóza? Udělejte si v tom konečně jasno

12.February » Extralife.cz
Asi nejznámějším pojmem v souvislosti s psychikou novopečené maminky je poporodní (laktační) psychóza. Ta však zdaleka není tak častá jako poporodní deprese, která údajně trápí každou šestou matku, zpravidla z kategorie prvorodiček.

Kovbojský ranč Mela Gibsona se prodává za 670 milionů: Kde dříve žila slavná hollywoodská hvězda?

12.February » Extralife.cz
Rozlehlý ranč, který patřil slavnému hollywoodskému herci, Melu Gibsonovi, je nyní na prodej za neuvěřitelných 29,8 milionů dolarů (670 milionů korun). Americká celebrita tuto nemovitost vlastnila dlouhých sedmnáct let a když Gibson údajně farmu p...

Mary Ward, historicky první oběť dopravní nehody. Přejelo ji parní vozítko

6.February » Extralife.cz
Někdy se za první oběť dopravní nehody označuje Henry Lindfield, který se vydal na cestu z Londýna do Brightonu 12. února 1898. Jednalo se o první smrt řidiče automobilu. Ve skutečnosti se ale můžeme podívat ještě o 29 let dříve na neštěstí, které...
Taylor Swift - Americká country-popová zpěvačka
Filip VI. Španělský - Král španělský

Tato informační stránka o Mary Ward zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mary Ward" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes