15
new stories - click to show

Rudolf Wels

Related to

David Vaughan a příběh skrytý v krabici: ‚Byli to lidé jako my. Nemáme záruku, že se to nestane znovu.‘

27.October » iROZHLAS
Příběh rodiny jednoho z žáků architekta Adolfa Loose ilustruje násilné rozmetání ideálů, na nichž stála první republika. Něco podobného se podle novináře, který dané osudy zmapoval, může stát i dnes.

Zabili ho nacisté a svět na něj zapomněl. Génia české architektury teď objevuje výstava

26.September » Forbes
Je považován za jednu z nejzajímavějších osobností meziválečné architektury, ale široké veřejnosti je jeho jméno neznámé. Stavby Rudolfa Welse jste možná často míjeli, aniž byste tušili dramatický osud muže, který za nimi stojí. Seznámit se s ním ...

Měli být zapomenuti. Příběh rodiny Welsových skrývala krabice

21.September » Paměť národa
V prvorepublikovém Československu navrhl architekt Rudolf Wels řadu domů, spolupracoval s barrandovskými filmovými ateliéry a karlovarskou sklárnou Moser. Jeho potomci žijící v Anglii nic z toho nevěděli až do poloviny 80. let.

Příběh Rudolfa Welse. Do archivu prvorepublikového architekta nahlédl až jeho vnuk Collin

20.September » Rádio Praha
Není noci tak tmavé, to je název výstavy, která přibližuje dramatický příběh rodiny prvorepublikového architekta Rudolfa Welse.

Fotografie, výtvarná díla či dopisy. Výstava ve Winternitzově vile připomíná rodinu architekta Rudolfa Welse

16.September » Rádio DAB Praha
Fotografie, výtvarná díla či dopisy připomenou ve Winternitzově vile v Malvazinkách pohnutý osud rodiny prvorepublikového architekta Rudolfa Welse.

Výstava Není noci tak tmavé odhaluje příběh rodiny Welsovy

9.September » Pražský patriot
Winternitzova vila v Praze bude od 13. září do 29. listopadu hostit výstavu Paměti národa Není noci tak tmavé, která návštěvníky seznámí s příběhem rodiny prvorepublikového architekta Rudolfa Welse. Ten začíná seznámením jeho rodičů v 19. století ...

Výstava odhaluje příběh rodiny Welsovy

7.September » Divadelní noviny
Winternitzova vila v Praze bude od 13. září do 29. listopadu 2020 hostit výstavu Paměti národa Není noci tak tmavé, která návštěvníky seznámí s příběhem rodiny prvorepublikového architekta Rudolfa Welse.

TZ: Výstava Není noci tak tmavé odhaluje příběh rodiny Welsovy

7.September » Artalk.cz
Výstava Není noci tak tmavé odhaluje příběh rodiny Welsovy / Winternitzova vila / Praha / 13. 9. 2020 – 29.11. 2020 Winternitzova vila v Praze bude od 13. září do 29. listopadu 2020 hostit výstavu Paměti národa Není noci tak tmavé, která návštěvní...

Tato informační stránka o Rudolf Wels zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rudolf Wels" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes