You Won

Vztahuje se k

The Walking Dead: Představitel Aarona říká, že původně měl o ruku přijít někdo jiný

19.prosince » Edna.cz
Po Merleovi začala v seriálu vystupovat další postava, která během apokalypsy přišla o ruku. Aaron však o ni původně neměl přijít.

Důvod, proč mě nenávidí? Kultovní Daughters se po osmi letech vrací a nabízejí odpověď

21.listopadu » RadioWave
Prokletá nemohoucnost. Pamatuj, že cesta je temná a dlouhá. Americká kapela Daughters se po osmi letech vrátila. A jejich dlouho očekávaná nahrávka dokazuje, že z jejich intenzity a naštvanosti toho zůstalo poměrně dost.

The Walking Dead: To nejlepší a nejhorší na sedmé řadě seriálu The Walking Dead

3.května » Edna.cz
Sedmá série nás v mnoha ohledech překvapila i naštvala, a proto nastal čas na to, abychom vybrali to nejlepší a nejhorší, čeho jsme se v této řadě dočkali.

The Walking Dead: Fotografie z natáčení epizody The Day Will Come When You Won't Be

30.října » Edna.cz
První epizoda sedmé série je za námi. Podívejte se na fotografie z natáčení prvního dílu The Day Will Come When You Won't Be .

The Walking Dead: Shrnutí a postřehy k epizodě The Day Will Come When You Won't Be

25.října » Edna.cz
Přišel den, kdy jsme se po několika měsících čekání dozvěděli, kdo se stal obětí Lucille, ale je to trošku jinak, než jsme čekali. Proto si s námi pojďte shrnout, co se v premiérovém díle sedmé série stalo.

The Walking Dead: České titulky k epizodě The Day Will Come When You Won't Be

24.října » Edna.cz
České titulky k první epizodě sedmé série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody The Day Will Come When You Won't Be . Titulky pro vás přeložil @Xavik . Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit .

Paul McCartney nadchnul Prahu

17.června » MusicWeb.cz
Včerejší večer se zapíše do paměti všech fanoušků sira Paul McCartneyho, který historicky podruhé ve své dlouhé kariéře vystoupil v České Republice a jak jinak než nadchl svým koncertem v rámci One on One Tour vyprodanou O2 Arénu v Praze. I přesto...
George Harrison - Britský kytarista, zpěvák a skladatel, člen kapely Beatles
Telefónica O2 - Telekomunikační a poštovní služby

Tato informační stránka o You Won zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "You Won" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes