15
new stories - click to show

Lizz Wrightová

Related to

RECENZE: Blues Alive jako most mezi generacemi

18.November » Lidovky.cz
Šumperský kulturní dům zažil od čtvrtka do brzkého nedělního rána další z mimořádně silných ročníků festivalu Blues Alive. Čtyřiadvacátý ročník této mezinárodní přehlídky se tentokrát nesl ve znamení návratu k (nejen) bluesovým kořenům. Další člán...

Šumperk se vlní v rytmu blues. Začal 24. ročník mezinárodního festivalu Blues Alive

15.November » ČT24
Americká zpěvačka Lizz Wrightová se jako první ze zahraničních hvězd představila na 24. ročníku mezinárodního festivalu Blues Alive v Šumperku. Přehlídka potrvá do sobotní noci a nabídne řadu interpretů z Česka, Slovenska, Evropy i samotné kolébky...

Jazzová zpěvačka Lizz Wrightová: Zpěv uzdravuje tělo

14.November » Novinky.cz
Již dnes večer vystoupí americká zpěvačka Lizz Wrigtová na festivalu Blues Alive v Šumperku. Akce je vyprodaná, a tak fanoušky jejího hlasu jistě potěší, že se příští rok vrátí na JazzFestBrno, kde 3. května vystoupí s brněnskou filharmonií.

Na hudbu Lizz Wrightové škatulky nestačí. Po Šumperku přijede do Brna

13.November » Bleskově.cz
Po letech Češi poznávají americkou zpěvačku Lizz Wrightovou. Vloni byla v Praze, tento čtvrtek míří do Šumperka a příští rok přijede do Brna.

Ozdobou festivalu Blues Alive bude pianistka Marcia Ballová

6.June » Týden.cz
Zpěvák a kytarista Kenny Neal, sedmdesátiletá pianistka Marcia Ballová či jeden z nejvýznamnějších představitelů střední generace chicagského blues Ronnie Baker Brooks ozdobí letošní ročník prestižního festivalu Blues Alive v Šumperku.

Blues Alive: Velké ženské hlasy a mistři kytary

5.June » Novinky.cz
V Šumperku se tradičně 14. až 16. listopadu odehraje velký svátek blues zvaný Blues Alive. Přijedou špičkové zámořské hvězdy i české kapely.
Roger Waters - Britský rockový hudebník, zpěvák a skladatel

Tato informační stránka o Lizz Wrightová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lizz Wrightová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes