Kirill Yakovlev

Vztahuje se k

Bulatkin/Yakovlev Organism, feat. Cyrille Oswald

3.srpna » Informuji.cz
Zbrusu nový projekt mladého hráče na klávesové nástroje Daniela... | Praha 1 - (2018-08-23 21:30:00 - 2018-08-23 00:00:00)

Bulatkin / Yakovlev Organism

8.února » Informuji.cz
Zbrusu nový projekt mladého hráče na klávesové nástroje Daniela... | Praha 1 - (2018-03-30 21:30:00 - 2018-03-30 00:00:00)

Oran Etkin Trio & Cirilic: Jazz ze všech koutů světa

8.dubna » MusicWeb.cz
Na svůj druhý koncert letošního ročníku nalákal jazzové nadšence festival Mladí ladí jazz do klubu Jazz Dock, kde se 6. dubna odehrál koncert dvou kapel nasávajících hudební inspiraci z odlišných kultur: kvartetu s mezinárodním obsazením Cirilic a...

Na čem dělá… saxofonista Cyrille Oswald

21.března » ČRo
„V Česku žiju díky své půvabné, zábavné a neústupné ženě, se kterou mám už čtyři krásně děti,“ říká v holandském Haagu narozený tenorsaxofonista Cyrille Oswald, který je ovšem už dlouho nedílnou součástí české scény. „Jsem tedy hodně ponořený do r...

Rozhovor měsíce: Kirill Yakovlev a Vzpomínky na nebe

2.března » ČRo
Memories Of Heaven je název druhého alba mezinárodní pražské skupiny Cirilic. Jak prozrazuje její kapelník a zakladatel, kytarista Kirill Yakovlev, v našem Rozhovoru měsíce, svými novými skladbami se snaží vyjádřit svou představu hudby, která se h...

Jazzový Mikuláš přiveze do Hotelu Sudety mezinárodní Cirilic

2.prosince » Kultura Deník.cz
Chomutov - Dospělí si vychutnají originální jazzové menu, zatímco jejich děti navštíví Mikuláš s hodným čertem.

Jazzový Mikuláš přiveze do Hotelu Sudety mezinárodní Cirilic

30.listopadu » e-region.cz
Chomutovský Jazz pod horami pokračuje v pondělí 5. prosince v místním Hotelu Sudety. Mezinárodní formace Cirilic zahraje od 19,00 hodin hudbu inspirovanou ruskou klasikou, ale také kapelami Pink Floyd nebo King Crimson.

Na čem dělá… kytarista Kirill Yakovlev

10.října » ČRo
Kytarista ruského původu vede v Praze především vlastní kapelu Cirilic, se kterou nyní připravuje novou desku. „Dobré muziky je nekonečné množství,“zdůvodňuje svůj žánrový rozptyl, který ovlivňuje jeho skladby i hru.

Tato informační stránka o Kirill Yakovlev zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kirill Yakovlev" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes