Die Young

Related to

Halley Gross se rozpovídala o své práci na The Last of US: Part II | NOVINKA

24.October » Konzolista.cz
Scénáristka Halley Gross byla ještě nedávno známá především pro svoji práci na seriálech jako Westworld nebo Too Old to Die Young. Před několika lety ale bylo oznámeno, že spolupracuje i se studiem Naughty Dog na očekávané akční hře The Last of US...

Je vám horko? Pět nových filmů a seriálů, u kterých vás zamrazí

27.July » Forbes
Kam se schovat před teplem? Třeba do kina nebo k televizi. Přinášíme vám výběr mrazivých novinek, v nichž se podíváte na Island, mezi zhýralou mládež či do násilím zmítaného Los Angeles. Tam můžete strávit rovnou 13 hodin! Bílý bílý den Z Islandu ...

Too Old to Die Young: Satanské tango neonového démona Refna je vtahující neonoir ze srdce temnoty

18.July » RadioWave
Režisér hyperstylizovaných filmů Drive a Neon Demon ještě nedávno Guardianu provokativně tvrdil, že televize je mrtvá. Teď Nicolas Winding Refn společně s Edem Brubakerem natočil pro Amazon desetidílnou neonoirovou sérii Too Old to Die Young.

Refn uvede svůj seriál v Cannes

16.April » ČSFD.cz
Zatímco stále čekáme na kompletní seznam autorů a děl, které se letos objeví na filmovém festivalu v Cannes, server Deadline nyní přinesl informaci, že dánský režisér Nicolas Winding Refn (Drive, Neon Demon) uvede svůj nový seriál Too Old To Die Y...

Miles Teller v kriminální TV sérii Too Old To Die Young

6.April » filmserver.cz
Miles Teller hraje v kriminální TV sérii Too Old To Die Young zasazené do podsvětí Los Angeles. Režíroval ji Nicolas Winding Refn. Na Amazonu bude mít premiéru v červnu. Zde je trailer.

Alkohol nejspíš není zdravý v žádném množství, vědci vyvrátili dlouholetý mýtus

5.April » RadioWave
Konzumace alkoholu zvyšuje krevní tlak a riziko mrtvice. Vědci se ale domnívali, že jedna až dvě skleničky denně mohou mít opačný efekt a riziko mrtvice naopak snižovat. Nový výzkum ale tyto domněnky vyvrátil.

Winding Refn chystá seriál o samurajích v městě andělů. Venku je trailer k Too Old to Die Young

4.April » RadioWave
Seriálové léto už dávno neznamená jen sezonu repríz a televizního odpočinku s Chalupáři. Ještě než se potřetí vrátíme do městečka Hawkins se Stranger Things, čeká nás 14. června premiéra originálního krimi seriálu Too Old to Die Young, pod kterým ...

Milan Matoušek představuje videoklip k prvnímu singlu Vypůjčené životy z nového studiového alba Dolů

3.January » Koule.cz
Koule.cz je hudební a lifestylový server (nejen) pro mladé lidi, které zajímá muzika a všechno, co s ní souvisí. Články píší redaktoři, které muzika baví a kteří sledují, co se děje na světové i české hudební scéně.

5 úplně nových seriálů a 5 premiérových řad oblíbených pořadů, na které se můžeme těšit v roce 2019

27.December » G.cz
Zapomeňme na křivdy roku 2018 a hleďme vstříc budoucnosti! Ta bude minimálně v seriálové rovině velmi zářná. Vybrali jsme 5 premiérových řad našich oblíbených seriálů a 5 úplných novinek, které podnítily naši zvědavost.

Tato informační stránka o Die Young zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Die Young" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes