John Young

Related to

Z pátrání po papouškovi nočním v Austrálii se stává fraška. Peří, vejce i nahrávky prý byly falešné

2.April » Ararauna.cz
UVNITŘ VIDEO – Objevitel tajemného papouška nočního, ptáka, který byl do roku 2013 považován více než sto let za vyhynulého, se dostal do problémů poté, co vlivná ochranářská organizace Australian Wildlife Conservancy (AWC) anulovala jeho poslední...

Vzdali to a přišli o miliardy aneb Největší byznysové chyby

1.February » Euro.cz
Jména Joe Green a Ronald Wayne dnes nikomu příliš neřeknou. Stačilo však, aby nezlomili hůl nad začínajícími projekty a dnes z nich mohli být známí miliardáři. Těmi projekty totiž byly Facebook a Apple. Kdo další přišel o možnost vydělat jmění?

Záhadná hudba nad odvrácenou stranou Měsíce

31.January » ČeskoAkutálně.cz
Členové posádky lodi Apollo 10, kteří v roce 1969 letěli nad odvrácenou stranou Měsíce, slyšeli během průletu ve sluchátkách zvláštní melodii. Příspěvek Záhadná hudba nad odvrácenou stranou Měsíce pochází z ČeskoAktuálně.cz

John Young ohrozil loď Gemini 3, propašoval na ni sendvič

14.January » ExtraStory.cz
Padesát let starý chleba s lančmítem se nachází ve speciálním pouzdře v muzeu Virgila Grissoma ve městě Mitchell v Indianě. Je tam proto, že to je jediný sendvič, který se kdy podíval do vesmíru. A NASA z toho měla těžkou hlavu.
John Glenn - Americký astronaut
Marián Labuda - Slovenský herec
Tony Abbott - Australský premiér

Tato informační stránka o John Young zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "John Young" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes