15
new stories - click to show

Pavel Žáček

Related to

U18: Dva odlišné poločasy

V sobotu po obědě jsme sehráli další mistrovské utkání ve Vysočanech proti týmu TJ PRAGA. Začátek zápasu nás nezastihl v optimálním rozpoložení a už v 8. minutě nás za náš profesorský přístup soupeř potrestal gólem Dupala. Celý první poločas probíha…

Události, komentáře ČT24: Atentát na slovenského premiéra

16.May » ODS
Situace na Slovensku je po atentátu na premiéra a šéfa Smeru-SD Roberta Fica rozjitřená. Přestože jsou emocionální reakce politiků pochopitelné, je nyní nutné přispět ke zklidnění, shodli se v Událostech, komentářích předseda poslaneckého výboru pro…

Bez přísnějších trestů ruské agenty neodstrašíme

9.May » Respekt.cz
(Ne)bezpečí #26 s předsedou Výboru pro bezpečnost PS ČR Pavlem Žáčkem o ruských snahách ovlivnit evropské politiky, působení ruských agentů v Česku i riziku dalších sabotáží

Čínský vůdce Si Ťin-pching přicestoval do Maďarska

Maďarsko je třetí zastávkou Si Ťin-pchinga na jeho evropském turné po Francii a Srbsku. Čínský vůdce Si Ťin-pching bude v Maďarsku jednat s maďarským premiérem Viktorem Orbánem o válce na Ukrajině a o infrastrukturních projektech.

Laktační poradkyně se školí v Nemocnici v Havlíčkově Brodě

Nemocnice Havlíčkův Brod je jedinou nemocnicí v ČR, kde se prakticky vzdělávají laktační poradkyně z celé republiky v rámci specializovaného kurzu MZČR.

TM Brno: Unikátní výstava motocyků z let 1902–1989

V Technickém muzeu v Brně (TMB) letos rezonuje téma motocyklu. Po úspěšné výstavě anglických historických motorek značky Ariel se návštěvníkům otevře 15. května 2024 nová výstava s názvem „Motocykl v proměnách času“.

Německo vlastní téměř 6% světových zásob zlata

Společně se zlatými rezervami Federálního rezervního systému (3353 tun) je 5,9 % světových zásob zlata v německém vlastnictví. Ukazuje se, že zejména v dobách válek a krizí tak zůstává zlato solidní investicí.

V Kyjevě preventivně zastrašují jakoukoli opozici

Aby ten konflikt ještě chvíli vydržel: Kyjevský režim už dva týdny ostentativně zasahuje proti vnitřnímu nepříteli. Agenti "tajné služby" patrolují na viditelných místech, někde dokonce při demonstrativní "bezpečnostní akci" odříznou celé ulice.

Melodramatické výlevy si nechte, tepe ministryni Babiš

Expremiér Andrej Babiš ťal podle svého mínění „do živého“, když zkritizoval českou muniční iniciativu, která má pomoci Ukrajině v obraně proti Rusku. Napsal to v dopise ministryni obrany Janě Černochové (ODS), která mu jeho kritiku vytkla.

Počátkem května by volby do Evropského parlamentu vyhrálo hnutí ANO

> Jak vyplývá z aktuálního měření společnosti SANEP, volby do Evropského parlamentu by počátkem května vyhrálo hnutí ANO se ziskem 26,7 procentního bodu.

Feri je "frajer": TOP 09 opět terčem posměchu

Marek Ženíšek má být podle předsednictva strany TOP 09 novým ministrem pro vědu a výzkum a nahradit tak Helenu Langšádlovou. Lidé však zpochybňují, že je Ženíšek pro tuto funkci kompetentní osobou.
Zlatuše Kukánová - Ředitelka Archivu bezpečnostních složek

Tato informační stránka o Pavel Žáček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Žáček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes