Zdeněk Zajíček

Related to

Konec chození na úřad: co všechno půjde vyřídit z domova

10.January » Seznam Zprávy
Stát musí během několika let umožnit lidem elektronicky vyřídit vše, co nevyžaduje fyzickou přítomnost. Občanům to zaručuje tzv. digitální ústava, kterou loni ke konci roku podepsal prezident.

Bílé Vánoce

21.November » www.kudyznudy.cz
Tradiční vánoční výstava plná dekorací, ozdob, papírových betlémů a zimního překvapení. Papírové betlémy, které u nás mají tradici již od poloviny 19. století, se dodnes těší velké oblibě.

Giving Tuesday. Praha 2 letos opět podpoří psí útulky

20.November » Pražský patriot
Praha 2 se i letos připojí k celosvětovému svátku dárcovství Giving Tuesday, který podporuje a oslavuje chuť pomáhat a dělat dobré skutky, opět formou charitativní sbírky pro vybrané psí útulky.

Praha 6: Hřiště v ulici Pod Marjánkou se upravuje

20.November » Pražský patriot
Radnice šesté městské části vylepšila břevnovským dětem hřiště v ulici Pod Marjánkou. Nepříliš využívané a zbytečně velké pískoviště je zmenšeno a opatřeno pryžovou palisádovou obrubou. Nově je na hřišti závěsná houpačka se sedákem pro menší i vět...

Hlasuje se o nejoblíbenější alej v Česku. V Praze byly nominovány tři lokality

20.November » Pražský patriot
Až do 7. ledna mohou lidé hlasovat v devátém ročníku Alej roku. O přízeň bojuje 96 kandidátek z celé republiky, což je dosud nejvíce v historii ankety. V Praze soutěží tři aleje a stromořadí. Vítězku vyhlásí Arnika v lednu příštího roku a na jaře ...

Praha 12: Zbavte se objemného odpadu ještě před Vánoci

20.November » Pražský patriot
Odbor životního prostředí Prahy 12 se rozhodl využít zbývající kvóty přidělené magistrátem na přistavení velkoobjemových kontejnerů na objemný odpad. Koncem listopadu a začátkem prosince bude proto přistavovat kontejnery na sedmi místech.

Pražská zoo odchovává jako jediná v Evropě vzácného lemura, nedávno oslavila další přírůstek

20.November » Pražský patriot
V pražské zoo se před dvěma měsíci narodilo mládě makiho Ganzhornova. Tito primáti přitom v evropských zoologických zahradách prakticky vymizeli, letos se na starém kontinentě jediné mládě narodilo právě v Praze.

Hlasujete pro nejlepší Nápad pro Šestku

20.November » Pražský patriot
Do 30. listopadu můžete svými hlasy rozhodnout, který z Nápadů pro Šestku vylepší veřejný prostor v Praze 6. Hlasovat může každý, kdo má nějaký vztah k Praze 6 a vlastní mobilní telefon.

Stylové provozovny v centru: Drogerie ve Zlatnické ulici uspokojí kutily, řemeslníky i hospodyňky

19.November » Pražský patriot
Nejlepší provozovna Prahy 1 v kategorii obchod za rok 2011 patří mezi drogerie, kterých už v našem hlavním městě moc není, a široký okruh jejích zákazníků pochází ze sousedství i z míst mimo Prahu. Patří mezi ně domácí kutilové, řemeslníci, hospod...

V novém R café by Veolia byla pokřtěna kniha H2O a pastýřové snů

19.November » Pražský patriot
Právě vychází už třetí pokračování úspěšné dobrodružné sci-fi pro děti a mládež s názvem H2O a pastýřové snů . Kniha je znovu dílem autorské dvojice spisovatele Petra Stančíka a ilustrátorky Galiny Miklínové . Jak je již dobrou tradicí, vydání kni...

Obchodní centrum Šestka přináší sérii vánočních přednášek Jakuba Vágnera

19.November » Pražský patriot
Zavítejte na sérii přednášek Putování za rybími obry s Jakubem Vágnerem v Obchodním centru Šestka. Přednášky se budou konat první tři prosincové neděle, to je 1., 8. a 15. prosince od 15 do 16 hodin ve Family centru v přízemí.

Praha 11 zve na Adventní jarmark pod střechou

19.November » Pražský patriot
Nasát atmosféru blížících se Vánoc, nakoupit originální dárky pro své blízké jako svícny, šperky, keramiku, textil, vánoční dekorace můžete v sobotu 30. listopadu v 9:30 až 18 hodin.

Tato informační stránka o Zdeněk Zajíček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Zajíček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes