15
new stories - click to show

Zdeněk Zajíček

Related to

Kam a kdy se můžete vydat na covid test v Jihočeském kraji? Máme pro vás soupis všech míst

Každá okresní nemocnice v jižních Čechách má své odběrové místo, každá ale se svým specifickým režimem. Testuje se ale i jinde, než v nemocnicích.

Karel Hájek fotil Koněva i horníky, Antonín Barcal zpíval knížatům

V tomto vydání Vltavínu se dvakrát vypravíme do Lásenice u Jindřichova Hradce za Karlem Hájekm a poté si připomeneme hvězdného českobudějovického rodáka Antonína Barcala.

Vakcinační centrum bude v Táboře na zimním stadionu, v Českém Krumlově asi na Chvalšinské

V polovině února by mohlo být otevřeno v Táboře centrum pro očkování podobné tomu, které nyní Jihočeský kraj staví v jednom z pavilonů Výstaviště v Českých Budějovicích.

České Budějovice zřizují registrační místa pro očkování seniorů nad 80 let

Od pondělí 18. ledna otevře město České Budějovice registrační místa pro očkování, jejichž cílem je pomoci občanům, seniorům nad 80 let, s vyplněním online formuláře.

Plačící kašpárek v Kolodějích nad Lužnicí připomíná loutkáře Matěje Kopeckého

V Kolodějích u Týna nad Vltavou stojí hned u zatáčky u mostu socha plačícího kašpárka. Mnoho lidí si jí vůbec nevšimne a je to už třetí místo, kde stojí.

Večery S koncerty v Divadle U Kapličky 2021

8.January » FOLKtime
Vstupujeme do 5. ročníku Večerů S koncerty v Divadle U Kapličky 2021 s milou podporou Luboše Hrdličky, patrona ročníku. Jarní program hudební série Večery S je připravený. Je připravený, přestože vyhlídky pro pořádání koncertů jsou bledé, takové c...

Rizikový index protiepidemického systému PES se pro Jihočeský kraj se snížil o pět bodů na 81

Na jihu Čech přibylo od soboty do neděle 126 nových případů covid-19. Celkem 69 nemocných se uzdravilo. Počet aktuálně pozitivních se zvýšil na 5 440 osob.

Krčínův dub u Třeboně měří 20 metrů. Připomíná, že i čerti dělají chyby

Jakub Krčín z Jelčan vybudoval důležitá vodohospodářská díla. Byl ale krutý, a tak na něj dopadlo posmrtné prokletí. Čert údajně zapřahal zakladatele rybníků do plu...

Prvním miminkem na jihu Čech je holčička Inna z Českých Budějovic

52 minut po půlnoci se v českobudějovické nemocnici narodilo první jihočeské miminko roku 2021, holčička Inna z Českých Budějovic.

Kam a kdy se můžete vydat na covid test v Jihočeském kraji? Máme pro vás soupis všech míst

Každá okresní nemocnice v jižních Čechách má své odběrové místo, každá ale se svým specifickým režimem. Testuje se ale i jinde, než v nemocnicích.

Nevím, proč na řidičák musíme stát frontu, říká průkopník digitálního státu

27.December » Seznam Zprávy
Bariéra rozvoje digitalizace vůbec není v uživatelích. Jde o to, jak Češi hledí na stát. Stále přežívá pocit, že nás jen otravuje, inovace nikdo nevyžaduje, říká Zdeněk Zajíček. Věří, že pomůže „digitální ústava“.

Soběnovská přehrada se při povodni protrhla, ale stále funguje. Starší v jižních Čechách nenajdete

Primát nejstarší jihočeské přehrady patří Soběnovské přehradě. Její hráz přitom málem přestala existovat při povodních v roce 2002, kdy nevydržela obrovský nápor vo...

Tato informační stránka o Zdeněk Zajíček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Zajíček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes