15
new stories - click to show

Zdeněk Žák

Related to

Hodnocení uživatelů: Tři muži na špatné adrese (Divadlo Bez zábradlí) - 80 % [Lauralex]

26.July » i-divadlo.cz
Příjemné představení mého oblíbeného divadla Bez zábradlí. Šla jsem cíleně na pana Heřmánka, to je můj oblíbený herec už od dětství a přála jsem si ho někdy někde vidět naživo, a toto byl dobrý výběr. Dostalo se mi inteligentní, svižné a oddechové k…

Recenze: Pánský klub

10.July » FDb.cz
I v letních kinech bude k vidění tahle komedie, která vychází ze stejnojmenné divadelní hry, která běžela a ještě poběží v Divadle na Jezerce.

Hodnocení uživatelů: Tři muži na špatné adrese (Divadlo Bez zábradlí) - 80 % [Vama95]

8.June » i-divadlo.cz
Skromná a ničím neurážející scéna, brilantní výkony hereckého tria pánů Heřmánka, Procházky a Žáka, kteří i přes pokročilý věk hýří na jevišti neskutečnou energií, a kvalitní humor jako třešnička. Skvělý počin!

Zdeněk Žák (69) o roli v komedii Pánský klub: Znám hodně lidí závislých na sexu i v herecké branži

5.June » VIPshow
Herec Zdeněk Žák (69) si zahrál v komedii Pánský klub rockera, který potřebuje jít na terapii, jelikož je nejspíš závislý na sexu. Svěřil se, že se s takovým člověkem setkal i v reálném životě, a to i v okruhu svých hereckých kolegů.

Zdeněk Žák o své nové roli: Znám hodně sexuálních loudilů, jsou i v herecké branži

5.June » Expres.cz
Herec Zdeněk Žák (69) si v nové komedii Pánský klub zahrál přestárlého rockera, který si myslí, že je závislý na sexu a musí na terapii. Poznal v životě někoho takového, kdo také potřeboval pomoc terapeutky s takovým intimním problémem?

Jedna hrůza. Strašidelná pohádka z temného lesa

3.June » Radio Junior
V tajemném černém lese si sedm hříšných divoženek odpykává svůj trest. A jednu z nich, samozřejmě tu nejhezčí, se rozhodne vysvobodit mladý Abrhám. Uspěje?

Přemýšlej o ní jako o sexuálním objektu. Pudy mužům nikdo neodpáře, potvrzuje komedie

3.June » Žena.cz
Jako by čeští filmoví režiséři měli potřebu se terapeuticky vyrovnávat s krizí mužství. Pánský klub nabízí odtržení od reality i hluboké výstřihy žen.

Tak ta se mu povedla: Herec Zdeněk Žák vyrazil do společnosti a pochlubil se svou krásnou dcerou

2.June » Super.cz
Herec Zdeněk Žák (69) vyrazil po delší době do společnosti. Nenechal si ujít slavnosti uvedení české filmové komedie Pánský klub, ve které si také zahrál. Na červeném koberci měl pak herec jeden z nejlepších doprovodů.

Zdeněk Žák se ukázal s krásnou dcerou ve společnosti. Nejeden muž se za ní ohlédl

2.June » OnlyU
Herec Zdeněk Žák má na svém kontě řadu významných rolí, v počtu dětí ale o moc nezaostává. Celkově je otcem pěti potomků. Na všechny své děti je náležitě hrdý. Nedávno se dokonce po boku jedné ze svých dcer ukázal ve společnosti. Krásnou dceru Zuzan…

Hvězda Pánského klubu Zdeněk Žák na premiéře: Vyvedl krásnou dceru!

2.June » Aha!
Krásný doprovod, za kterým se mnozí pánové otáčeli, měl na slavnostní premiéře filmu Pánský klub Zdeněk Žák (69). Herec, jenž hraje stárnoucího rockera Gigiho, předvedl nejmladší dceru Zuzanu.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Zdeněk Žák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Žák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes