15
new stories - click to show

Jaroslav Zámečník

Related to

Do Globusu stále přes sněhuláka. Ministerstvo s novým napojením nesouhlasí

5.March » Liberecká Drbna
Liberec plánované druhé dopravní napojení průmyslové a obchodní zóny Sever nedostane do připravovaného nového územního plánu. Důvodem je nesouhlasné stanovisko ministerstva dopravy. Podle primátora Jaroslava Zámečníka (Starostové pro Liberecký kra...

Čtvrté jednání libereckých radních

5.March » Liberec
4. schůze Rady města Liberce v roce 2021 proběhla v úterý 16.února. Kompletní materiály z jednání rady budou veřejně na webu k dispozici za týden.

Liberec a Jablonec volají po výjimce pro cestování mezi oběma městy

/FOTO/ Liberec a Jablonec totiž tvoří velkou městskou konglomeraci. Oba primátoři se tak nyní rozhodli, že požádají ministerstvo vnitra o výjimku pro cestování mezi městy.

Liberec s Jabloncem žádají o výjimku, chtějí volný pohyb mezi městy

3.March » iDNES.cz
Liberec s Jabloncem nad Nisou chtějí pro své obyvatele výjimku ohledně cestování mezi těmito městy. Primátoři obou měst se s žádostí o její udělení obrátili na ministra vnitra Jana Hamáčka.

Koronavirus ONLINE: Kolaps ve středních Čechách. A testování čeká i úředníky

3.March » Blesk.cz
V Česku za úterý přibylo 16 642 případů nákazy, čtvrtý největší počet od začátku pandemie. Pardubický kraj vyhlásil kvůli kritické situaci v nemocnicích stav hromadného postižení osob, řekl ČT hejtman Martin Netolický (ČSSD). Ve středu stejný stav...

Liberec s Jabloncem chtějí výjimku ohledně cestování. Obě města jsou provázaná, řekl primátor Liberce

3.March » Liberecká Drbna
Liberec s Jabloncem nad Nisou chtějí pro své obyvatele výjimku ohledně cestování mezi těmito městy. Primátoři obou měst se s žádostí o její udělení obrátili na ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD).

Ing. Jaroslav Zámečník, CSc.

Primátor Zámečník opět ukázal, jakou pohádku tvoří město v médiích, zatímco realita na radnici je úplně odlišná. Plánovaný slib úspor na úřednících je po 3 měsících reálným jednáním vedení města popřen.

Město otočilo. Podíly na bytech chce družstevníkům prodat za 1 korunu

27.February » Liberecký deník
Nejistota a strach provázel poslední rok družstevníky v Liberci, kteří usilovali o převod podílů města na svých bytech. Majitelé více než tisícovky bytů se hrozili toho, že budou muset za svůj majetek znovu zaplatit.

Liberecký Uran už nebude pro chodce nebezpečný, dům obalí pozinkovaný plech

26.February » iDNES.cz
Objekt Uranu, který slouží pro potřeby libereckého magistrátu, zatím zvnějšku vypadá jako klasická budova ze 70. let minulého století, kdy socialistické výstavbě vládly boletické panely. Nově by měl mít fasádu z pozinkovaného plechu.

K lékaři i na úřady doveze seniory a invalidy Taxík Maxík v novém voze

26.February » Liberecká Drbna
O tom, že se je o službu v podobě dotované přepravy pro seniory nad 70 let a držitele průkazů ZTP a ZTP/P velký zájem, svědčí číslo 17 288, přesně tolik osob za šest let Taxík Maxík přepravil.

Třetí jednání libereckých radních

26.February » Liberec
3. schůze Rady města Liberce v roce 2021 proběhla v úterý 9.února. Kompletní materiály z jednání rady budou veřejně na webu k dispozici za týden.

Tato informační stránka o Jaroslav Zámečník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Zámečník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes