15
new stories - click to show

Petr Zapletal

Related to

Strážníci mají na stanici sklad s alkoholem

Prostějov – Ačkoliv v práci nepijí, denně se potkávají s lidmi v různém stadiu opilosti a stanice městských strážníků v Prostějově připomíná dobře vybavený obchůdek s kořalkami, likéry, vínem a dalšími alkoholem obohacenými nápoji. S oteplením v pos…

Maličká obec má hned dvě muzea. Historické exponáty pochází od tamních obyvatel

28.April » tn.cz
V Ostrožské Lhotě nedaleko Uherského Hradiště žije asi jeden a půl tisíce obyvatel a mají tam přitom hned dvě muzea. Obě vystavují hlavně to, co dodali místní obyvatelé. V jednom z nich například můžete vidět, jak se žilo na počátku minulého století.

Češi velí cvičení jednotek NATO na Slovensku. Účastní se ho tisíc vojáků

27.April » tn.cz
Už zhruba dva roky působí ve slovenské Lešti vojenská jednotka, která má odradit případného nepřítele před útokem na východní křídlo Severo atlantické aliance. Vznikla krátce po útoku Ruska na Ukrajinu a od té doby jí velí Češi. Už v červenci je ale…

Na Olomoucku chtějí do boje proti komárům nasadit drony. Budou vyhledávat líhniště

26.April » tn.cz
Odborníci chtějí proti komárům v Litovelském Pomoraví bojovat pomocí postřikovacích dronů. Ty mají vyhledávat jejich líhniště a následně je ošetřit. Za hodinu prý zvládnou až 16 hektarů.

Mráz trápí i vinaře. Teploty pod nulou poškodily vinice v Česku

23.April » tn.cz
Ranní mrazy posledních dnů způsobily vinařům škody za stovky milionů korun. Zatím jde o předběžné odhady. Meteorologové navíc varují, že mrznout může i v dalších dnech.

Policie rozkrývá kauzu daňových úniků u rallye. Škoda se vyšplhala na 30 milionů

23.April » tn.cz
Daňové úniky v řádu desítek milionů korun řeší kriminalisté ze Zlína. Kauza se týká 22 lidí a 16 firem, které krátily daně. Na jejím rozkrytí policisté pracovali několik let. Na trestnou činnost přišli během vyšetřování podvodů známého rallyového je…

Falešná SPZ i občanka: Prostějovská policie řeší bizardní případ

19.April » tn.cz
Kuriózní případ řešili strážníci z Prostějova. Při běžné kontrole zastavili řidičku, která měla falešný občanský průkaz a na autě podomácku vyrobenou registrační značku. Žena je podezřelá hned z několika přestupků.

Deset let od výbuchu ve Vrběticích. Místo navštívil prezident Petr Pavel

17.April » tn.cz
Prezident Petr Pavel při cestě po Zlínském kraji navštívil i muniční areál ve Vrběticích. Právě tam před deseti lety vybuchly dvě haly napěchované municí. Pozůstatky explozí trápí starosty i obyvatele těchto obcí dodnes.

Začala rybářská sezona pstruhů. V Česku se dají chytat až v 500 revírech

16.April » tn.cz
Pro rybáře v celém Česku je dnešek jedním z nejvýznamnějších dnů v roce. Začíná pstruhová sezona. V České republice je podle rybářského svazu necelých 500 pstruhových revírů, kam mohou rybáři vyrazit. A každoročně jejich počet roste.

Prezident Petr Pavel je na Moravě. Čeká ho tam nabitý program

16.April » tn.cz
Prezident České republiky Petr Pavel pokračuje ve výjezdech do regionů. Dva dny teď i s manželkou stráví ve Zlínském kraji. V nabitém programu má desítku zastávek přes celou východní Moravu.

Končíme. Chovatele drůbeže i prasat ničí levnější konkurence ze zahraničí

6.April » tn.cz
Kuřecího masa z českých chovů bude dál ubývat. Podle Českomoravské drůbežářské unie zvažují mnozí chovatelé, že omezí svoji produkci. Chov kuřat je pro ně totiž příliš nákladný. A tak hrozí, že polovina kuřecího masa na českých pultech by mohla brzy…

Většina vinařů letos novou révu nevysadí. Stojí za tím nezájem o konzumaci vín

3.April » tn.cz
Čeští a moravští vinaři nemají zájem o vysazování nových vinic. Místo 178 hektarů, které se podle kvóty mohly vysadit, jich vznikne pouze 40. Důvodů je podle Vinařské unie několik.

Tato informační stránka o Petr Zapletal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Zapletal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes