Petr Zapletal

Vztahuje se k

Mladík se na procházce nudil. Vzal pistoli a začal střílet po autech

12:26 » tn.cz
Nebezpečnou zábavu si oblíbil třiadvacetiletý muž z Otrokovic na Zlínsku. Po městě chodil se vzduchovkou a střílel po zaparkovaných autech. To ale nebyl jediný prohřešek, za který skončil ve vazbě.

Pětice měla krást naftu a benzín ve velkém, stačil jeden trik

3.prosince » tn.cz
Neobvyklý případ v pondělí začal rozplétat Krajský soud ve Zlíně. Pětice obžalovaných měla podle policie krást ve velkém pohonné hmoty z centrálního skladu společnosti Čepro v Loukově na Kroměřížsku.

Lidé už nakupují vánoční stromky ve velkém! Některé jsou v akci

25.listopadu » tn.cz
Pokud si chcete pořídit domů pěkný vánoční stromek, rozhodně byste neměli otálet. Právě tento víkend prodej stromků odstartoval. Dobrá zpráva je, že ceny se proti loňsku nezměnily. Někde stromky nabízejí dokonce už ve slevách.

Z Česka mizí ledové víno! Hrozny často shnijí už na keřích

24.listopadu » tn.cz
Každým rokem u nás klesá výroba ledového vína a většina vinařů už ho dokonce vůbec nechce dělat. Můžou za to stále teplejší zimy. Přitom ledové víno patří mezi vrcholy vinařského umění. A za láhev se platí až pět set korun.

Nejhorší kůrovcová kalamita v historii! Příští rok má být ještě hůř

23.listopadu » tn.cz
Kůrovcová kalamita, která trápí lesníky napříč Českou republikou, bude pokračovat i v příštím roce. Podle ministerstva zemědělství má být množství vykácených stromů až dvojnásobné.

Ozbrojení lupiči přepadávali pošty i benzinky. Dopadli je v Česku

21.listopadu » tn.cz
Vysokými tresty vězení v rozmezí 12 až 16 let potrestal soud ve slovenském Trenčíně nebezpečnou trojici mužů. Ta přepadávala a loupila v pohraničí s Českou republikou. Loni v červnu slovenským kolegům pomáhalo i 160 českých policistů. Muži se toti...

Začíná prodej vánočních stromků! Obchodníci promluvili o ceně

20.listopadu » tn.cz
Do Vánoc zbývá necelých pět týdnů a pro lesníky nastává těžké období. Už o tomto víkendu totiž začne prodej vánočních stromků. Dobrou zprávou je, že nebudou dražší než loni. A nejvíc prý půjdou na odbyt jedle.

Zoufalí ochránci si s medvědem už neví rady. Chtějí další dvě klece

14.listopadu » tn.cz
Ochránci přírody chtějí na Vsetínsku nainstalovat další dvě klece pro odchyt medvěda. Šelmu, která na východě Moravy zabila na čtyři desítky zvířat, se ani přes velkou snahu nedaří odchytit.

Vyhýbá se návnadám, uniká střelcům! Medvěd je stále na útěku

10.listopadu » tn.cz
Medvěd, který se už dva měsíce potuluje Valašskem a roztrhal přes čtyři desítky zvířat, stále uniká. Speciální odchytový tým dnes proto vyrazil do terénu a posiloval návnadu. Týdenní mise střelce, který měl medvěda uspat, ale dopadla neúspěšně.

Totožnost odhalena! Policie už ví, kdo byl tajemný oběšenec

9.listopadu » tn.cz
Kriminalistům se podařilo po více než třech letech zjistit identitu oběšeného muže. Tělo lidé objevili u Pohořelic na Zlínsku. K sestavení jeho podobizny použili metodu detailního zkoumání lebky.

Lidem chodí podvodné maily. Mají zaplatit tisíce korun v bitcoinech

9.listopadu » tn.cz
Policie a zlínská radnice varují obyvatele města, aby neodpovídali na podvodné emaily. Mají totiž jediný cíl - vytáhnout z lidí peníze za různé fiktivní služby. Zaplatit podvodníci požadují většinou v bitcoinech.

"Voják" oblouznil ženu z východní Moravy, vytáhl z ní statisíce!

8.listopadu » tn.cz
Muž, který oslovuje ženy na internetu jako voják americké armády na zahraniční misi, o sobě dal opět vědět. Tentokrát mu podlehla žena z východu Moravy. I když se nikdy neviděli a komunikovali pouze přes internet, vytáhl z ní půl milionu korun!

Tato informační stránka o Petr Zapletal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Zapletal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes