15
new stories - click to show

Roman Zarzycký

Related to

Rekonstrukce vozovny Slovany v Plzni startuje

16.November » Vlčoun.cz
PLZEŇ - Pro Plzeňské městské dopravní podniky začala jedna z největších investičních akcí v novodobé historii společnosti, a to rekonstrukce vozovny tramvají Slovany. Ta bude probíhat za plného provozu vozovny. Investice má vyřešit problém nedosta...

Plzeň: Rekonstrukce tramvajové vozovny začala

15.November » ParlamentniListy.cz
Pro Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP) začala jedna z největších akcí v novodobé historii společnosti – rekonstrukce vozovny Slovany. Bude probíhat za plného provozu vozovny a cílem je vyřešit nedostatečnou kapacitu a špatný technický stav b...

V Plzeňském kraji těsně zvítězilo ANO, o jedno křeslo méně získá ODS

12.November » iDNES.cz
Výsledky krajských voleb v Plzeňském kraji byly až do poslední chvíle napjaté. Hnutí ANO sice od počátku vyhrávalo, ale v těsném závěsu mělo po celou dobu ODS. Třetí nejvyšší počet hlasů získává STAN, za nimi jsou Piráti.

Strážníci nalezli osoby hledané PČR přímo v Plzni

11.November » QAP.cz
Na strážníky se v úterý, 10. listopadu 2020 usmálo štěstí a dopadli hned tři osoby, které má ve svém hledáčku PČR. Zadrželi nezletilou dívku a dva muže, kteří utíkali před nastoupením do věznice.

Plzeň má novou koncepci sportu na roky 2021 až 2030

11.November » plzeňskénovinky.cz
Město Plzeň má připravenou Koncepci sportu na léta 2021 až 2030. Ta navazuje na předchozí, která byla v platnosti pět let od roku 2015 a Plzeň se stala jedním z prvních měst v České republice, které takovýto závazný dokument zpracovalo.

Plzeň má novou koncepci sportu na 10 let dopředu

10.November » Plzeň.cz
Plzeň má připravenou Koncepci sportu na léta 2021 až 2030. Ta navazuje na předchozí, která byla v platnosti pět let od roku 2015 a Plzeň se stala jedním z prvních měst v České republice, které takovýto závazný dokument zpracovalo. Nová koncepce, k...

Městská poliklinika na Slovanech se prodá, získala ji společnost Kopeckého pramen

10.November » QAP.cz
Zastupitelé Plzně schválili na pondělním jednání Zastupitelstva města Plzně prodej Polikliniky Slovany společnosti Kopeckého pramen, která patří do skupiny Privamed.

Indiáni si zapsali šestou výhru v řadě a vévodí extraligové tabulce

10.November » QAP.cz
Indiánům proti Pardubicím vyšla při pondělním utkání odveta. V rámci 2. kola porazili Pardubice 3:2 v prodloužení právě Škodováky. Indiáni ale Pardubicím porážku oplatili a zdolali Východočechy 5:2!

Město Plzeň má novou koncepci sportu na roky 2021 ař 2030

9.November » QAP.cz
Plzeň má připravenou Koncepci sportu navazující na předchozí, která byla v platnosti od roku 2015 a Plzeň se stala jedním z prvních měst v ČR, které takovýto závazný dokument zpracovalo.

V Plzni začala rekonstrukce tramvajové vozovny za 1,7 miliardy Kč

3.November » Seznam Zprávy
Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP) zahájily modernizaci tramvajové vozovny v městské části Slovany za 1,7 miliardy korun. Současná vozovna nevyhovuje kapacitou, technickým stavem, vybavením ani zázemím pro zaměstnance.

Policie pátrá po chlapci z Aše. Naposledy byl viděn v Plzni

20.October » QAP.cz
Chlapec má trvalé bydliště v Aši, naposledy byl ale viděn v sobotu 17. října, kdy navštívil své známé v Doudlevcích. Nacházet se tak může kdekoliv. Policie prosí o součinnost.

Tato informační stránka o Roman Zarzycký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Zarzycký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes