Roman Zarzycký

Related to

Roman Zarzycký: Dětské dluhy považuji za nemorální!

16.April » Plzeň.cz
Dluhy dětí a následné exekuce, které vznikly z důvodu nezaplacených pokut v MHD ostře odsoudil první náměstek primátora Plzně a předseda představenstva Plzeňských městských dopravních podniků Roman…

Dobří lidé nevymřeli! V Kostelci tančili pro postiženého Kubíčka - FOTKY!

11.April » QAP.cz
Dobré srdce mají lidé v Kostelci, kteří se rozhodli pomoci rodině svých přátel. Těm se narodil předčasně chlapeček Kubík. Jeho zdravotní stav vyžaduje lázeňskou péči, ale na tu rodiče peníze nemají.

Zimní budny vyndejte ze skříní! Přichází ochlazení, vyvrcholí o víkendu

11.April » QAP.cz
Týden před Velikonoci nás v regionu čeká poměrně dost znatelné ochlazení. O víkendu budou odpolední teploty jen okolo 5 stupňů. Čtěte novou předpověď do 18. dubna.

Roman Zarzycký: Dětské dluhy považuji za nemorální!

10.April » Plzeň.cz
Dluhy dětí a následné exekuce, které vznikly z důvodu nezaplacených pokut v MHD ostře odsoudil první náměstek primátora Plzně a předseda představenstva Plzeňských městských dopravních podniků Roman…

Hokejová akademie bude mít nové ubytování i zázemí - AKTUÁLNÍ FOTKY

10.April » QAP.cz
Regionální plzeňská hokejová akademie nabídne v budoucnu i speciální ubytovací zařízení s kompletním zázemím. S tavba za 55 milionů u zimního stadionu už odstartovala.

Lékárníci v Plzeňském kraji vyšetří lidem plíce. Speciální akce potrvá týden

6.April » QAP.cz
Také lékárny v Plzeňském kraji se v příštím týdnu zapojí do speciální akce "Týden měření plicního věku". Vyšetření mohou včas odhalit zákeřnou CHOPN i astma.

Trolejbusy i autobusy na Bory najedou po víkendu na objížďku!

6.April » QAP.cz
Cestující trolejbusy linky číslo 16 i autobusy linky číslo 22 čekají už po víkendu změny. Směrem na Bory budou jezdit spoje po objízdné trase. Čtěte podrobnosti!

Programové prohlášení čtyřkoalice slibuje lidem úspěšnou a moderní Plzeň

5.April » Plzeň.cz
Šest měsíců od loňských komunálních voleb představili členové čtyřkoalice zastoupené ve vedení města Plzně společné programové prohlášení pro období 2018 až 2022. V něm zástupci ANO, ODS, TOP 09 a …

Změny v dopravě i podpora aquaparku! Kam bude směřovat Plzeň v dalších letech?

5.April » QAP.cz
Programové prohlášení koalice v Plzni pro období do roku 2022 vznikalo tři měsíce. V pátek ho zástupci koalice oficiálně podepsali. Jaké projekty a změny nás čekají?

Kmotrem velbloudí slečny v zoo se stal náměstek primátora Roman Zarzycký

26.March » Plzeň.cz
Je plachá a roztomilá. Má velké hnědé oči, husté řasy, dlouhé nohy a jmenuje se Tereza. Do Plzně se přestěhovala až z Ostravy. Na kráse jí rozhodně neubírají ani její hrbatá záda. Jedná se totiž o …

Z titulu Sportovec Plzně 2018 se radují Simona Spěšná a Jonáš Forejtek

24.March » Region Plzeň
V obřadní síni plzeňské radnice byla odtajněna jména nejlepších plzeňských sportovců roku 2018 v kategoriích žactva a dorostu.

Tato informační stránka o Roman Zarzycký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Zarzycký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes