15
new stories - click to show

Gita Zbavitelová

Related to

Jan Fingerland: Palestinské volby se odkládají. Na neurčito

Je v tom paradox, a možná i logika. Zatímco Izraelci chodí k volbám snad až příliš často, Palestinci u voleb do svého parlamentu už 15 let nebyli. A jen tak volit nepůjdou.

Putin už neskrývá diktátorské sklony a při řízení státu překonává i sovětské vůdce

Ruský prezident ve svém projevu k národu nabídl řadu sociálních výhod, vychválil lékaře a vědce za vakcínu, a slíbil, že zpřísní ochranu životního prostředí.

Naše podlézání Moskvě – Češi cynicky, Slováci vroucně

27.April » Přítomnost.cz
Diplomatický výbuch v česko-ruských vztazích je pro Slovensko zavazující, protože to, co se přihodilo Čechům, je, jako by se to stalo nám, píše komentátor Martin M. Šimečka pro slovenský Denník N. Velikost ruského útoku na Česko v roce 2014 podle ...

Šimečka: Česká a slovenská servilita vůči Moskvě je odlišná. Česká je cynická, slovenská je vroucná

25.April » iROZHLAS
Diplomatický výbuch v česko-ruských vztazích je pro Slovensko zavazující, protože to, co se přihodilo Čechům, je, jako by se to stalo nám, píše komentátor Martin M. Šimečka pro slovenský Denník N.

Gita Zbavitelová: Izraelci už venku nemusí nosit roušky

24.April » Židovské listy
Izrael v neděli udělal další krok k normalizaci života – po více než roce lidé už nemusí venku nosit roušky. Zůstávají povinné pouze ve vnitřních prostorech a veřejné dopravě, zatímco ve větším shromáždění osob venku je odborníci pouze doporučují....

Šimečka: Česká a slovenská servilita vůči Moskvě je odlišná. Česká je cynická, slovenská je vroucná

Rusové považují území bývalých sovětských satelitů za své teritorium. Ani je nenapadne, že by měli respektovat jejich suverenitu, míní Martin M. Šimečka.

Gita Zbavitelová: Izraelci už venku nemusí nosit roušky

Izrael v neděli udělal další krok k normalizaci života – po více než roce lidé nemusí venku nosit roušky. Zůstávají povinné pouze ve vnitřních prostorech a veřejné dopravě.

Gita Zbavitelová: Izrael opět útočil na jadernou továrnu v íránské Natanzi

13.April » Židovské listy
V posledních týdnech se stupňují incidenty mezi Izraelem a Íránem. Cílem útoků Izraele, který je většinou nekomentuje a nehlásí se k nim, je posilování vojenské přítomnosti Íránu v Sýrii a jeho plavidla ve Středozemním a Rudém moři, ale především ...

Gita Zbavitelová: Izrael opět útočil na jadernou továrnu v íránském Natanzu

V posledních týdnech se stupňují incidenty mezi Izraelem a Íránem. Cílem útoků Izraele, který je většinou nekomentuje, je posilování vojenské přítomnosti Íránu v Sýrii.

Evropa je rozdělená v otázce používání ruské vakcíny Sputnik. O co vlastně Kremlu jde?

Ať už to bylo cílem Ruska od začátku, nebo ne, Kreml podle americké stanice CNN vždycky rozdělování Západu vítá.

Tato informační stránka o Gita Zbavitelová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gita Zbavitelová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes