15
new stories - click to show

Peter Žiga

Related to

K Pellegriniho vzpouře se přidávají další. Ficův Směr opouští deset poslanců

17.June » Aktuálně.cz
K Pellegrinimu se přidali další dva místopředsedové Směru-SD, bývalý vicepremiér Richard Raši a exministr hospodářství Peter Žiga.

Čas odejít, vzkázal Pellegrini Ficovi. Ten se nikam nechystá

26.May » Seznam Zprávy
Ve straně Směr se naplno rozhořela válka o moc. Expremiéři Fico a Pellegrini v úterý vynesli stranický spor na veřejnost. Středoevropský deník se zabývá i specifickým odvětvím německého byznysu nebo vydařenou operací ve Vídni.

Slovenský ministr hospodářství vysvětlil, proč je zapotřebí prohlubovat vztahy s Ruskem

Po slovenském premiérovi Peterovi Pellegrinim svůj příspěvek o jednání v Moskvě zveřejnil i ministr hospodářství Peter Žiga, který předsedu vlády na dotyčné cestě doprovázel.

Slovensko chce zvýšit podíl zelené energie, musí ale investovat

19.December » Solární Novinky cz
Slovensko plánuje do roku 2030 zvýšit podíl energie vyrobené z obnovitelných zdrojů na 19,2 z nynějších 12,5 procenta. K dosažení tohoto cíle bude ale země muset investovat 4,3 miliardy eur (zhruba 110 miliard Kč). Informoval o tom minulý týden sl...

Slovensko zmrazí rodinám ceny plynu. Nejde o volební kampaň, dušuje se Pellegrini

18.December » EuroZprávy.cz
Slovensko zmrazí ceny, za které domácnostem dodává zemní plyn státní společnost SPP. Rozhodla o tom dnes vláda. Premiér Peter Pellegrini odmítl, že jde o součást kampaně před únorovými parlamentními volbami. Energetický regulační úřad ÚRSO dříve p...

Plynová krize z roku 2009 se může vrátit, situace je na hraně. Názor z Moskvy a Bratislavy

Jen několik dní zbývá do vypršení desetiletého kontraktu mezi Ruskem a Ukrajinou o dodávkách a tranzitu plynu a nová dohoda nebyla doposud podepsána. Ministr hospodářství Slovenska Peter Žiga již promluvil o možnostech nové krize.

Slovensko chce zvýšit podíl zelené energie, musí ale investovat

12.December » Biom.cz
[Zpráva z tisku] Bratislava 11. prosince (zpravodaj ČTK) - Slovensko plánuje do roku 2030 zvýšit podíl energie vyrobené z obnovitelných zdrojů na 19,2 z nynějších 12,5 procenta. K dosažení tohoto cíle bude ale země muset investovat 4,3 miliardy eu...

Slovensko chce zvýšit podíl zelené energie, musí ale investovat

12.December » Ekolist
Slovensko plánuje do roku 2030 zvýšit podíl energie vyrobené z obnovitelných zdrojů na 19,2 z nynějších 12,5 procenta. K dosažení tohoto cíle bude ale země muset investovat 4,3 miliardy eur (zhruba 110 miliard Kč). Novinářům to včera řekl ministr ...

Slovenský ministr Žiga uvedl, že by v dalším roce mohla v zemi nastat plynová krize

Možnost plynové krize, tedy přerušení dodávek plynu z Ruska přes Ukrajinu na Slovensko, jako tomu bylo již v lednu roku 2009, je pravděpodobná. Po středečním jednání vládního kabinetu to uvedl slovenský ministr hospodářství Peter Žiga (Směr-SD).

Může se zopakovat plynová krize z roku 2009, varuje Slovensko

11.December » Novinky.cz
Slovenský ministr hospodářství Peter Žiga varoval, že v lednu 2020 hrozí přerušení dodávek plynu z Ruska přes Ukrajinu na Slovensko a hrozí podobná plynová krize, jako v roce 2009. Uvedl to ve středu po zasedání slovenské vlády.

Slovensko a Maďarsko uzavřely dohodu: V případě plynové krize si pomůžou

Slovensko a Maďarsko v pondělí uzavřely dohodu, na jejímž základě si v případě budoucí plynové krize vzájemně pomohou. Informoval o tom ministr hospodářství Slovenské republiky Peter Žiga (Směr-SD) po jednání s ministrem zahraničních věcí a obchod...

Slovensko dá firmám miliardu za drahou elektřinu

13.November » iUHLI.cz
Slovensko rozdělí mezi 76 firem celkem 40 milionů eur (zhruba miliarda korun) ve formě kompenzací za vysoké ceny elektřiny. Jde o první projekt svého druhu, který by měl pokračovat i do budoucna. Informovalo o tom slovenské ministerstvo hospodářství.
Marek Maďarič - Slovenský scenárista, dramaturg a politik

Tato informační stránka o Peter Žiga zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Peter Žiga" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes