15
new stories - click to show

Markéta Žižková

Related to

Největší mýty v péči o zuby

17.August » Marianne.cz
Že nám pravidelná dávka sladkostí, ranní káva a ignorování mezizubního kartáčku k hollywoodsky zářivému úsměvu zrovna nepomůžou, víme všichni. Ale tušili jste, že vašim zubům ve skutečnosti nejvíc škodí něco úplně jiného?

Fenomén obočí

17.July » Marianne.cz
Koho by napadlo, že na ně budeme v roce 2020 používat vyživující séra, nebo že si ho dokonce necháme transplantovat? Husté obočí je trend a nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo v dohledné době měnit.

Malá velká revoluce v kosmetice

26.June » Marianne.cz
Před sto lety byla veškerá kosmetika vyráběná z dnešního pohledu absolutně ekologicky. Jenže pak přišla doba plastová a naše kosmetické taštičky zaplavily produkty na bázi ropy. Nyní se vracíme ke kořenům. Co přijde dál?

Letní inspirace: nevšední...

12.June » Marianne.cz
Kytičky, jahody, puntíky... fantazii se meze nekladou a když se jedná o letní manikúru, už vůbec ne! Vyzkoušejte hravé kombinace z pohodlí domova. Inspirujte se Instagramem tak, jako my.

7 kroků do plavek

11.June » Marianne.cz
Stehna bez dolíčků, hloubkově vyživené vlasy a zdravím zářící pleť. Náš manuál vás dokonale připraví na plavkovou sezonu.

Vybavte se na léto kvalitní...

4.May » Marianne.cz
Už v dubnu jsme zažívali nebývale horké dny a podle předpovědí se tuzemské léto bude opět těšit tropickým teplotám. Připravte se na ně s kvalitní sluneční kosmetikou a užívejte si zdravé opálení!

Natrénujte perfektní drdol podle...

14.April » Marianne.cz
Je ideální čas doma natrénovat, jaký účes budete nosit na pracovní schůzky, brunch s kamarádkami nebo na zahradní párty.

Posilněte imunitu s tipy redakce...

24.March » Marianne.cz
V této těžké době musíme posilovat imunitu více než kdy dříve. Vyzpovídali jsme kolegy z redakce, aby nám poradili své tajné tipy a triky. Kdo nedá dopustit na slivovici a kdo na česnek?

DETOX jak ho neznáte

18.March » Marianne.cz
Pokud jste se domnívali, že k detoxikaci organismu postačí ovocné šťávy a zázračné kapsle, zbystřete. Nesprávným detoxem si totiž můžete uškodit víc, než myslíte.
Václav Klučka - poslanec za ČSSD

Tato informační stránka o Markéta Žižková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Žižková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes