Tomáš Adamec

Vztahuje se k

Po 13 letech čekání patří Zoo Praha mezi tři unikátní zahrady na světě

Vzácné leguány, kterými se může pyšnit jen šest zoo na světě a tři z nich mají chovný pár, se zabydluje v Praze. Vylíhlo se i 13 mláďat slavného Pepína.

Měsíční objem exportu byl v květnu druhý nejvyšší v historii

8.července » Rádio Praha
Český export jede na plné obrátky, především díky úspěchům tuzemských automobilek v Evropě, shodují se analytici. Měsíční objem českého vývozu byl v květnu druhý nejvyšší v historii země po březnu 2017.

Uber začíná fungovat v Brně. Taxikáři už poslali magistrátu stížnost

1.února » iROZHLAS
Alternativní taxislužba Uber začíná od středy fungovat také v Brně. Cestující ji dosud mohli využívat jen v Praze. Jízdu Uberem si zájemci objednávají pomocí chytrého telefonu. Oproti běžným taxislužbám ale řidiči nemají taxikářské licence. Magist...

Co dělají zvířata po zavírací době? Zjistěte to!

16.prosince » Žena-in.cz
Využijte jedinečné možnosti zjistit, co dělají zvířata v pražské zoo po zavírací době. Večerní prohlídky se tradičně konají každý prosincový pátek i sobotu. Máte tedy poslední možnost objevit tajemství nočního života v Zoo Praha. (75 slov)

České banky jsou odolné vůči recesi. O peníze v nich se nemusíme bát, zjistila ČNB

12.prosince » iROZHLAS
Češi si můžou ukládat do bank peníze a půjčovat si od nich s klidnou hlavou. Tuzemské banky a stavební spořitelny totiž obstály v zátěžových testech České národní banky (ČNB). Podle ní jsou všechny finanční domy připravené i na případnou recesi.

MOHELNICKÝ TALENT 2015 - přehled oceněných a videomedailonky

11.prosince » Mohelnice
Slavnostní vyhlášení 5. ročníku proběhlo ve velkém sále kulturního domu v Mohelnici dne 25. listopadu 2015.

Vánoční trhy

20.listopadu » ČRo Regina
Vánoční trhy začínají. Tradičně nabídnou adventní věnce a kalendáře, svíčky, ozdoby, punč, svařák i perníčky a ještě mnohem víc. V neděli 20. listopadu startují trhy na náměstí Míru.

Antimonopolní úřad zamítl stížnost SkyTollu na smlouvu s Kapschem, jde prý o veřejný zájem

18.listopadu » iROZHLAS
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zamítl stížnost slovenského výběrčího mýta, společnosti SkyToll, na tříleté prodloužení smlouvy s Kapschem na výběr mýtného v Česku po skončení letošního roku. Oznámil to mluvčí úřadu Martin Švanda.

Jak řešit pokuty?

11.listopadu » ČRo Regina
Hostem Štěpánky Duchkové v pořadu K věci bude vedoucí oddělení správního řízení Magistrátu hl. města Prahy Milan Hubka.

Ústecká ZOO se nově pochlubí tučňáky

19.října » iRegiony Impuls
V Ústí nad Labem se budeme pyšnit s tučňáky! V historii zoologické zahrady je to vůbec poprvé, kdy se tento druh představí návštěvníkům.

Brněnský student nabízí podnikatelům pokladní systém EET, který bude zdarma

17.října » Český rozhlas
Téměř padesát tisíc podnikatelů se musí připravit na prosincové spuštění elektronické evidence tržeb (EET). Nový pokladní systém si...

Žebříček znečišťovatelů opět vede Spolana Neratovice. Vypustila víc škodlivin než loni

12.října » Český rozhlas
Ekologové ze sdružení Arnika ve středu zveřejnili, kdo vloni nejvíc znečišťoval životní prostředí v Česku. Žebříček největších znečišťovatelů vede stejně jako minule neratovická chemička Spolana. Loni vypustila o šest a půl tuny víc rakovinotvorný...

Tato informační stránka o Tomáš Adamec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Adamec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes