Tomáš Adamec

Vztahuje se k

Jiří Hlaváč: První schůze a hned hádka poslanců? Vnímal jsem to jako seznamovací soaré

22.listopadu » ČRo
Na první schůzi nově zvolené poslanecké sněmovny skládali poslanci slib. A stačili se hned pohádat. Hudební pedagog by jim to napoprvé odpustil. Přesto má pro ně vzkaz.

Země divokých koní

25.října » ČRo Regina
Zoo Praha v minulosti významně přispěla k záchraně koní Převalského a ve spolupráci s Armádou České republiky organizuje přepravu těchto divokých koní z evropských zoologických zahrad do jejich původního domova v Mongolsku. Všechny transporty dopr...

Další prvorepublikový podnik v Praze. Jak se změnila legendární cukrárna?

14.září » Ženy.cz
Cukrárna Myšák, která se nachází ve Vodičkově ulici v Praze, má za sebou bohatou tradici. Založil ji už v roce 1904 František Myšák, vážený cukrář, jehož zákusky mlsali i Oldřich Nový nebo Ema Destinová a který osobně pekl dort k osmdesátinám pro ...

Prvorepubliková cukrárna Myšák znovu vítá hosty. Jak se změnila?

14.září » Ženy.cz
Cukrárna Myšák, která se nachází ve Vodičkově ulici v Praze, má za sebou bohatou tradici. Založil ji už v roce 1904 František Myšák, vážený cukrář, jehož zákusky mlsali i Oldřich Nový nebo Ema Destinová a který osobně pekl dort k osmdesátinám pro ...

Po 13 letech čekání patří Zoo Praha mezi tři unikátní zahrady na světě

Vzácné leguány, kterými se může pyšnit jen šest zoo na světě a tři z nich mají chovný pár, se zabydluje v Praze. Vylíhlo se i 13 mláďat slavného Pepína.

Měsíční objem exportu byl v květnu druhý nejvyšší v historii

8.července » Rádio Praha
Český export jede na plné obrátky, především díky úspěchům tuzemských automobilek v Evropě, shodují se analytici. Měsíční objem českého vývozu byl v květnu druhý nejvyšší v historii země po březnu 2017.

Uber začíná fungovat v Brně. Taxikáři už poslali magistrátu stížnost

1.února » iROZHLAS
Alternativní taxislužba Uber začíná od středy fungovat také v Brně. Cestující ji dosud mohli využívat jen v Praze. Jízdu Uberem si zájemci objednávají pomocí chytrého telefonu. Oproti běžným taxislužbám ale řidiči nemají taxikářské licence. Magist...

Co dělají zvířata po zavírací době? Zjistěte to!

16.prosince » Žena-in.cz
Využijte jedinečné možnosti zjistit, co dělají zvířata v pražské zoo po zavírací době. Večerní prohlídky se tradičně konají každý prosincový pátek i sobotu. Máte tedy poslední možnost objevit tajemství nočního života v Zoo Praha. (75 slov)

České banky jsou odolné vůči recesi. O peníze v nich se nemusíme bát, zjistila ČNB

12.prosince » iROZHLAS
Češi si můžou ukládat do bank peníze a půjčovat si od nich s klidnou hlavou. Tuzemské banky a stavební spořitelny totiž obstály v zátěžových testech České národní banky (ČNB). Podle ní jsou všechny finanční domy připravené i na případnou recesi.

MOHELNICKÝ TALENT 2015 - přehled oceněných a videomedailonky

11.prosince » Mohelnice
Slavnostní vyhlášení 5. ročníku proběhlo ve velkém sále kulturního domu v Mohelnici dne 25. listopadu 2015.

Vánoční trhy

20.listopadu » ČRo Regina
Vánoční trhy začínají. Tradičně nabídnou adventní věnce a kalendáře, svíčky, ozdoby, punč, svařák i perníčky a ještě mnohem víc. V neděli 20. listopadu startují trhy na náměstí Míru.

Tato informační stránka o Tomáš Adamec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Adamec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes