Alaa Al

Vztahuje se k

U Mosulu byl zabit pomocník al-Bagdádího, přezdívaný Kavkazský Emir

Jeden z hlavních pomocníků vůdce teroristické skupiny Islámský stát Abú Bakra al-Bagdádího byl zabit západně od Mosulu, uvádí irácký televizní kanál Al Sumaria s odkazem na místní zdroj.

MO RF: Dokonce optimisté přestávají věřit v úplné osvobození Mosulu v tomto roce

Dokonce i ti největší optimisté přestávají věřit možnosti úplného osvobození iráckého Mosulu od teroristické skupiny Islámský stát v tomto roce, oznámil oficiální zástupce Ministerstva obrany RF generálmajor Igor Konašenkov.

Kurdská TV informovala o smrti 200 lidí při náletech v Mosulu

Obětí náletů v oblasti al-Džadida v Mosulu se stalo kolem 200 lidí, z nichž mnozí byli zřejmě civilní obyvatelé, uvádí irácký kurdský televizní kanál Rudaw.

Vůdce Islámského státu opustil bojovníky v Mosulu a skrývá se v poušti

8.března » Novinky.cz
Chalífa Islámského státu (IS) se skrývá v poušti a stará se o své přežití, myslí si americké a irácké tajné služby, protože komunikační aktivity IS ochabují. Podle nich abú Bakr Bagdádí obranu Mosulu nechal na velitelích. Což odpovídá i informaci,...

V Mosulu se podařilo obsadit další most přes Tigris

6.března » Novinky.cz
Iráckým jednotkám se v pondělí podařilo obsadit druhý poničený most přes řeku Tigris. Oznámily to podle BBC kurdské a irácké vojenské zdroje. Východní část mostu Svobody byla zajištěna už v lednu během osvobozování východní části Mosulu. Most byl ...

Děsivé doupě dětských džihádistů: Odpusťte mi, odpálím se

27.února » Novinky.cz
Reportér agentury Reuters našel v osvobozené části Mosulu složky náctiletých sebevražedných atentátníků, kteří se přidali k Islámskému státu. Mezi nimi byl mimo jiné dopis na rozloučenou nebo průkazové fotky školáků. Ti se vydali do boje, byť jim ...

Irácké jednotky pronikly do západní části Mosulu

24.února » Novinky.cz
Postupující příslušníci iráckých protiteroristických sil v pátek pronikli do první čtvrti v západní části Mosulu na pravém břehu řeky Tigris. Umožnila jim to čtvrteční úspěšná operace, kdy obsadili mosulské letiště a přilehlou základnu.

Irák oznámil zahájení operace pro osvobození západního Mosulu

Irácký premiér Hajdar Abádí oznámil zahájení operace pro osvobození západní části Mosulu od teroristů fronty IS, informuje agentura France Presse s odkazem na prohlášení tiskové služby hlavy vlády.

Do Estonska dorazila těžká technika armády USA

Do Estonska dorazila těžká technika pěší roty prvního praporu tankového pluku americké armády, oznámil hlavní štáb estonských obranných sil.

Pentagon potvrdil předání obrněné techniky syrské ozbrojené opozici

USA předaly obrněné automobily arabské opozici, která bojuje proti organizaci Islámský stát, informoval RIA Novosti mluvčí Pentagonu.

MZV USA vysvětlilo, proč neoddělilo opozici od Fronty an-Nusrá

USA nedokázaly ukončit proces oddělení syrské opozice od teroristické skupiny Fronta an-Nusrá, protože bylo je „těžko spočítat“, podobné pokusy se však podnikaly neustále, prohlásil novinářům mluvčí MZV John Kirby.

Popálená syrská dívka byla použita jako propaganda západních médií. Tak to bylo doopravdy...

8.prosince » Nová republika
8.12.2016 Svět kolem nás Četné popáleniny dívky z Aleppa, o níž psala mnohá média, že se stala obětí ruského a syrského letectva, byly způsobeny požárem, jenž vznikl kvůli nezhasnuté svíčce Agentura Sputnik navštívila nemocnici, kde se zotavuje Ah...

Tato informační stránka o Alaa Al zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alaa Al" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes