Biser Arichtev

Vztahuje se k

Po dvouletém čekání se natáčí druhá řada První republiky

16.února » Novinky.cz
Přestože první řada seriálu První republika měla u diváků úspěch, tvůrci museli kvůli finančním obstrukcím na další natáčení čekat celé dva roky. S třetí řadou už ale nebudou otálet a natáčet se začne už na konci tohoto roku.

Zdeněk Podskalský: Liga proti nevěře

16.ledna » Informuji.cz
mimoabonentní představení AGENTURA NORDPRODUCTION CHOMUTOV Hrají: Ivo... | Třebíč - (2017-02-13 19:00:00 - 2017-02-13 00:00:00)

Hvězda první řady Tváře Anna Fialová: Po Lídě Baarové jde do První republiky!

21.listopadu » Blesk.cz
Už podruhé se vrátila do doby první republiky. Po velkofilmu Lída Baarová, v němž ztvárnila sestru hlavní hrdinky, se Anna Fialová (21) objeví také v pokračování seriálu První republika.

První republika podruhé - Česká televize natáčí pokračování oblíbeného seriálu

19.listopadu » SatCentrum
Aféry, svár dvou zarputilých bratrů s temnou minulostí i kriminální zápletky. To vše diváci uvidí v pokračování oblíbeného seriálu, které v těchto dnech ČT začala natáčet. V hlavních rolích druhé řady První republiky se opět objeví Jiří Vyorálek, ...

První republika podruhé! Česká televize natáčí nové díly

18.listopadu » Žena-in.cz
Aféry, svár dvou zarputilých bratrů s temnou minulostí i kriminální zápletky. To vše diváci uvidí v pokračování oblíbeného seriálu, které v těchto dnech Česká televize začala natáčet. V hlavních rolích druhé řady První republiky se opět objeví Jiř...

První republika podruhé. Snad lépe

18.listopadu » Novinky.cz
Česká televize začala natáčet pokračování seriálu První republika. Se stejnými herci a režisérem bude dál vyprávět o sporu dvou bratrů a objeví se prý i kriminální zápletka.

ČT natáčí pokračování seriálu První republika

17.listopadu » Parabola.cz
Aféry, svár dvou zarputilých bratrů s temnou minulostí i kriminální zápletky. To vše diváci uvidí v pokračování oblíbeného seriálu, které v těchto dnech Česká televize začala natáčet.

LÁSKA před kamerou: Které české hvězdy se daly dohromady při natáčení?

13.září » Šíp
O tom, že pracoviště je jedno z nejlepších míst pro seznámení, už ví i Martin Zounar, který prý sbalil kolegyni Betku Stankovou během natáčení seriálu Přístav. Komu dalšímu pomohlo k lásce stříbrné plátno?

Veronika Arichteva s manželem: Plavky dolů, pak... Něžnosti na dovolené!

9.září » Blesk.cz
Herečka Veronika Arichteva (30) a bulharský režisér Biser Arichtev jsou už tři roky šťastní manželé. A i po takové době jde vidět, že to mezi nimi stále jiskří a láska se mezi nimi rozhodně nevytrácí...

Tato informační stránka o Biser Arichtev zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Biser Arichtev" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes