Klára Long Slámová Česká advokátka

Related to

Šestnáctého ročníku Jabloneckého voříška se v sobotu 4.října 2014 zúčastnilo 23 psích soutěžících

5.October » www.lozcr.cz
Slunečné sobotní odpoledne 4.října 2014, právě na Světový den zvířat přineslo již 16.ročník oblíbené soutěže Jablonecký voříšek. V Tyršově parku v Jablonci nad Nisou se sešlo 23 zvířecích soutěžících a desítky diváků. Prezenci a čekání na začátek ...

Kramnému hrozí DOŽIVOTÍ! O čem podle advokátky Slámové LHAL?

5.August » Šíp
V současnosti nejznámější muž Česka, který byl obviněn z dvojnásobné vraždy Petr Kramný (36) uvedl pro Zlínský deník, že byl při výslechu surově zmlácen a že se v Egyptě konal soud, který ho osvobodil. To ovšem nadzvedlo ze židle advokátku Kláru L...

Samé nesmysly! Kramnému hrozí doživotí, tak lže, říká Slámová

4.August » tn.cz
Petr Kramný, který podle české policie zavraždil svou manželku Moniku a dceru Klárku, uvedl pro Zlínský deník, že byl při výslechu zmlácen a že v Egyptě proběhl soud, který ho osvobodil. Advokátka Klára Long Slámová označila jeho výroky za lživé.

Kramnému hrozí doživotí, tak lže, říká advokátka Slámová

4.August » EuroZprávy.cz
Praha - Petr Kramný, kterého česká policie obvinila z vraždy své manželky Moniky a dcery Klárku, tvrdí, že byl při výslechu zmlácen a že v Egyptě proběhl soud, který ho osvobodil. Advokátka Klára Long Slámová označila jeho výroky za lživé.

Petr K. hází špínu na Radmila i Moniku: Pomluvy mu zvýší trest, říká Slámová

4.August » Blesk.cz
Petr K. (36), obviněný z vraždy Moniky (†36) a Klárky (†8), přešel ve vazbě do protiútoku! Rozhovořil se o vztahu Moniky a jejího bratra Radmila. Prý byl na bodu mrazu. Na svatbě Moniky a Petra měl podle něho dokonce Radmil zbít přítelkyni! Jenže ...

Kajínkovi milost nevyšla. Ministerstvo ji zamítlo

Ministerstvo spravedlnosti zamítlo žádost Jiřího Kajínka o milost. Uvedla to Česká televize. Ministryně Helena Válková (ANO) však řekla, že Kajínkův trest je možná příliš přísný.

Místo vraždy Češek v Egyptě je nedostupné. Policie postaví kopii pokoje

28.July » iDNES.cz
Pokud Egypt nepustí české vyšetřovatele do hotelového pokoje, kde před rokem zemřely dvě Česky, postaví jeho „kopii“ v Česku. Věří, že díky tomu konečně objasní smrt manželky a dcery Petra Kramného,...

Matka Kramného se za dva hroby pro malou Klárku dočkala odsouzení

10.June » tn.cz
V pondělí portál TN.cz informoval o tom, že matka Petra Kramného nechala pro Klárku zřídit druhý hrob a rozhodla o přestěhování náhrobku a desky. Za tento čin se dočkala odsouzení, i když sama tvrdí, že na svém kroku nevidí žádný problém.

Budete se HODNĚ divit! Co řekla advokátka o SMRTI krásné Moniky?

6.June » Šíp
Petr K. je už více než tři měsíce ve vazbě kvůli obvinění ze spáchání vraždy své manželky Moniky a dcery Klárky. O způsobu smrti promluvila advokátka Klára Long Slámová, která je přesvědčena, že Kramný si pobude pěkně dlouho v chládku.

Smrt Klárky (†8): Zabilo ji objetí maminky Moniky (†36)!

5.June » Blesk.cz
Jak zemřely Monika (†36) a Klárka (†8)? Podle advokátky Kláry Long Slámové (36) je zabil Petr K. (36) obě společně! Monika dostala ránu elektřinou do spodní části krku, zatímco ji Klárka zřejmě objímala a proud skrz ni procházel naplno.

Klárka zemřela Monice v náručí!

5.June » Harašení
Petr Kramný už je více než tři měsíce ve vazbě kvůli podezření z vraždy své manželky a dcery. Stále se spekuluje, jak Monika s Klárkou zemřely. Více ke způsobu smrti sdělila Klára Long Slámová. Zdroj fotek: facebook.com Advokátka Slámová prozradil...

Slámová prozradila detaily ze spisu Petra K.: Moniku zabila rána proudem do zátylku!

5.June » Blesk.cz
Jak zemřely Monika (†36) a Klárka (†8)? Podle advokátky Kláry Long Slámové (36) je zabil Petr K. (36) obě společně! Monika dostala ránu elektřinou do spodní části krku, zatímco ji Klárka zřejmě objímala a proud skrz ni procházel naplno.
Jana Rejžková - Česká právnička
Jiří Kajínek - Nejznámější vězeň v Česku
Andor Šándor - Podnikatel v oblasti bezpečnostního poradenství
Jiří Čunek - politik - KDU-ČSL
Jiří Krátký - poslanec za ČSSD
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Klára Long Slámová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Long Slámová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2014 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes