Klára Long Slámová Česká advokátka

Related to

Tohle je to naše štěstí! Advokátka Slámová se pochlubila miminkem

13.November » Blesk.cz
Žádné spisy, obhajoby a soudy. Klára Long Slámová, advokátka rodiny zavražděné Moniky a Klárky Kramných, si naplno užívá roli novopečené maminky.

Domácí násilí u soudu: Exmanželku 4x střelil a 13x bodl!

14.October » Aha!
Pokusem o vraždu »řešil« problémy s exmanželkou Jiří W. (46) z Kladna. Zlata W. (43) útok přežila, ale skončila na invalidním vozíku. Brutálnímu zločinu se přitom dalo zabránit... Předcházelo mu totiž domácí násilí, které nikdo nepotrestal!

Kramného dostanu! věří advokátka, jež se neštítí skoro ničeho

30.August » Týden.cz
Zastupovala Jiřího Kajínka, doktora (čuně) Bartáka či vrahy Pacovského a Kisiova. Nyní je advokátka Klára Long Slámová součástí dalšího mediálního spektáklu - kauzy Petra Kramného. Tentokrát ovšem stojí na straně obětí, zavražděných Moniky a Kláry.

Causa Kramný: Monika plánovala rozvod a měla z manžela strach, potvrdil její kamarád

19.August » Popelky.cz
Nedávno uplynuly dva roky od vraždy Moniky Kramné a její devítileté dcerky. Ze zločinu je obviněn a souzen manžel a otec rodiny Petr Kramný. Máme za sebou první řadu jednání a d...

Zeman stojí za Kramným?! Nepochopíte, co prohlásil o Monice a Klárce!

2.August » eXtra.cz
Prezident Zeman má názor na všechno. Je úplně jedno, jestli jsou to uprchlíci nebo správné ztvárnění krokodýla v přímém přenosu televize. Miloš prostě ví. Vůbec nás proto nepřekvapuje, že se vyjádřil i k procesu Petra Kramného. Jenže to co řekl, j...

Proč je Klára Slámová lepší hvězdička než advokátka (jirikovar)

24.July » blog.idnes.cz
Postavy typu Klára Slámová mne prostě fascinují. Možná proto, že jsou spíše hvězdičkami, celebritami z bulvárních stránek novin, než právníky, advokáty. Poslední vystoupení v kauze Kramný je důkazem.

Řidič kamionu na D8 nadýchal téměř čtyři promile, byl zadržen

23.July » EuroZprávy.cz
Ústí nad Labem - Při středeční dopravní kontrole na dálnici D8 se policisté nestačili divit. Řidič kamionu (56), který měl namířeno do Německo, nadýchal téměř čtyři promile alkoholu.

Kramný je vrah? Advokátka má jasno

23.July » EuroZprávy.cz
Praha - Známá advokátka Klára Slámová odmítá zastupovat Petra Kramného, který je obžalovaný z vraždy své manželky a dcery během dovolené v Egyptě. Přesto ví o případu hodně a o tom, kdo stojí za jejich vraždou, nepochybuje.

Zkraťte mi trest. Kauza Kajínek opět míří k plzeňskému soudu

22.July » Deník.cz
Plzeň – Návrh na obnovu procesu se bude opírat o znalecký posudek, v němž není vyloučena Kajínkova resocializace.

Brutální vrah Kisiov podal stížnost k Ústavnímu soudu, nepochodil

20.July » EuroZprávy.cz
Brno - Michal Kisiov, jeden z pachatelů brutální vraždy patnáctileté dívky v Jihlavě, podal stížnost k Ústavnímu soudu (ÚS). Ten ji však odmítl.

Máme doznání Kramného! Advokátka Klára Long Slámová je o tom přesvědčená!

18.July » eXtra.cz
Petr Kramný, o kterém je policie přesvědčena, že zabil svou manželku a dceru, se k vraždě zatím nepřiznal. Advokátka Klára Long Slámová je ale přesvědčená, že něco jako jeho doznání přeci jen existuje.

Slámová v exkluzivním rozhovoru prozradila: Kramný říkal v odposleších své milence, že spala s vrahem!

18.July » Blesk.cz
V případu Petra Kramného figuruje už od samého počátku. zná každý detail a má jasný názor - Petr K. je vinen z vraždy Moniky a Klárky. Pro Blesk se Klára Long Slámová, obhájkyně pozůstalých, exkluzivně odpovídala na otázky kolem případu a soudu a ...

Tato informační stránka o Klára Long Slámová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Long Slámová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2015 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes