15
new stories - click to show

Claudia Abbado

Related to

Mahler a Bach

23.May » ČRo 3 Vltava
Hraje Víkingur Ólafsson (klavír), Berlínskou filharmonii řídí Claudio Abbado, Cleveland Orchestra řídí Pierre Boulez. Připravila Michaela Vostřelová.

Mahler a Britten

20.May » ČRo 3 Vltava
Zpívá Ian Bostridge (tenor), Jill Gomez (soprán). Hraje Vídeňská filharmonie, City of Birmingham Symphony Orchestra a Vídeňská filharmone. Připravila Michaela Vostřelová.

Mahler a Foerster

19.May » ČRo 3 Vltava
Hraje Vídeňská filharmonie, řídí Claudio Abbado, Osnabrücker Symphonieorchester řídí Hermann Bäumer. Připravila Michaela Vostřelová.

Radim Otépka: půl života s PKF

11.April » ČRo
„Byl jsem uměleckým vezoucím…“, směje se Radim Otépka, dlouholetý ředitel PKF – Prague Philharmonia. Na D-dur 17. a 18. dubna 8-12:00

Indický dirigent Zubin Mehta: Vím, že bych měl víc odpočívat

19.August » Novinky.cz
Jedním z vrcholů letošní Dvořákovy Prahy bude koncert Izraelské filharmonie. Těleso, které je dlouhodobě považováno za jeden z nejlepších orchestrů světa, se v pražském Rudolfinu představí 15. září. Povede jej jeho doživotní umělecký ředitel a šéf...

Hudební rozhledy 08/19

4.August » Scena.cz
Od nastupující sezony nový šéfdirigent Moravské filharmonie Olomouc Jakub Klecker vystudoval dirigování u Radomila Elišky, Tomáše Koutníka a Jiřího Bělohlávka.

Waisenhausmesse

20.July » Rádio Proglas
Stěžejní skladbou ranní nedělní sváteční duchovní hudby bude Missa solemnis c moll Wolfganga Amadea Mozarta, s podtitulem „Waisenhausmesse“.

Albrecht Mayer: Chci dál rozšiřovat hobojový repertoár

21.January » Opera PLUS
Albrecht Mayer je mezi hobojisty králem. Svou profesionální kariéru zahájil v roce 1990 jako hlavní hobojista Bamberského symfonického orchestru. O dva roky později přešel na stejnou pozici do Berlínské filharmonie a je zde prvním hráčem dodnes. V...
Zdeněk Košler - Český dirigent
Jonas Kaufmann - Německý operní pěvec

Tato informační stránka o Claudia Abbado zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Claudia Abbado" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes