Amir Alí

Related to

Trump vyšle po útocích na ropná zařízení vojáky do Saúdské Arábie k posílení její obrany

22.September » E15.cz
Šéf Bílého domu Donald Trump schválil vyslání amerických vojáků do Saúdské Arábie a Spojených arabských emirátů. Mise bude zaměřena na vzdušnou a protiraketovou obranu.

Írán tvrdí, že poslal varovné signály americkému dronu!

23.June » AC24.cz
Naposledy íránská armáda varovala americký dron 10 minut před tím, než byl sestřelen, řekl Amir Ali Hadjizade, velitel leteckých sil Iránského sboru islámských revolučních gard (IRGC). (Foto: Youtube)

Írán tvrdí, že poslal varovné signály americkému dronu!

22.June » prvnízprávy.cz
Naposledy íránská armáda varovala americký dron 10 minut před tím, než byl sestřelen, řekl Amir Ali Hadjizade, velitel leteckých sil Iránského sboru islámských revolučních gard (IRGC).

Mohli jsme sestřelit váš letoun s lidmi, sejmuli jsme raději dron, vzkazuje Američanům Írán

21.June » Novinky.cz
Írán se rozhodl nesestřelit letoun s 35 lidmi na palubě, který doprovázel sestřelený bezpilotní dron, napsala v pátek odpoledne agentura Tasnim s odvoláním na slova velitele vzdušných sil revolučních gard Amíra Alího Hadžizádeha.

Katastrofa byla blízko. Írán mohl poslat k zemi americký letoun s 35 lidmi

21.June » globe24.cz
Írán se rozhodl nezasáhnout americký letoun s 35 lidmi na palubě, který doprovázel nad Perským zálivem dron, jenž byl ve čtvrtek sestřelen. Podle agentury Tasním to dnes řekl velitel vzdušných sil revolučních gard Amír Alí Hadžizádeh.

Válka na obzoru? USA byly připraveny udeřit, Trump útok na Írán zarazil na poslední chvíli

21.June » Blesk.cz
USA se chystaly v noci na dnešek zasáhnout několik cílů v Íránu v odplatě za sestřelení amerického dronu íránskými revolučními gardami. Vojenské údery schválil americký prezident Donald Trump, ale nakonec je sám na poslední chvíli odvolal, vyplývá...

Katastrofa byla blízko. Írán mohl sestřelit americký letoun s 35 lidmi

21.June » EuroZprávy.cz
Írán se rozhodl nezasáhnout americký letoun s 35 lidmi na palubě, který doprovázel nad Perským zálivem dron, jenž byl ve čtvrtek sestřelen. Podle agentury Tasním to dnes řekl velitel vzdušných sil revolučních gard Amír Alí Hadžizádeh.

Trump odvolal útok na Írán jen deset minut před zahájením. ‚Následky by byly neúměrné,‘ napsal

21.June » Český rozhlas
Americký prezident Donald Trump v noci na pátek zastavil útok proti Íránu, protože by šlo o reakci neúměrnou závažnosti sestřelení nepilotovaného dronu. Napsal to v pátek na twitteru. Podle listu The New York Times se USA chystaly zasáhnout několi...

Íránci americký dron údajně varovali, Rusové vzývají ke zdrženlivosti

21.June » iDNES.cz
Íránské revoluční gardy ve čtvrtek sestřelily americký bezpilotní stroj RQ-4 Global Hawk za 130 milionů dolarů, před útokem údajně několikrát Američany varovaly. Donald Trump schválil odvetné údery na několik cílů, například na radar či raketové b...

Je Trump dalším Bushem a Írán novým Irákem? Experti neskrývají obavy

13.May » EuroZprávy.cz
Napětí mezi USA a Íránem by mohlo přerůst v neúmyslný válečný konflikt, bojí se řada expertů. Podle nich vzhledem k chybějícím komunikačním kanálům může být jakékoliv nedorozumění záminkou k válce. Samotní íránští vojenští představitelé si myslí, ...

Írán slíbil tvrdou odvetu na všechny americké vojenské akce!

Atmosféra okolo situace na Blízkém východě houstne, a zejména ve vztahu Spojených států a Íránu, zatím však probíhá mezi zeměmi jen verbální přestřelka.

Írán označil americkou letadlovou loď v Perském zálivu za „cíl“

Americká letadlová loď, která byla vyslána do Perského zálivu, je „cílem“. Prohlásil to velitel íránských vzdušných a kosmických sil Íránských revolučních gard Amir Ali Hajizadeh. O události informovala agentura ISNA.
Mike Pompeo - Americký politik
Srí Lanka - Ostrovní stát v jihovýchodní Asii
Donald Trump - Americký obchodní magnát
Angela Merkelová - Německá kancléřka

Tato informační stránka o Amir Alí zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Amir Alí" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes