Gerd Altmann

Vztahuje se k

Výdaje na internetovou reklamu v dubnu klesly na 414 milionů Kč

17.května » Web4Trader
Objem zobrazované internetové reklamy v ceníkových cenách v dubnu klesl proti předchozímu měsíci o tři procenta na 413,8 milionu korun. Výdaje na video inzerci se snížily podobným tempem na 65,9 milionu korun. Vyplývá to z měření AdMonitoring.

Arca Capital posiluje své aktivity na trhu personálních agentur

16.května » Web4Trader
Česko-slovenská investiční skupina Arca Capital společně se slovenskou A&T Group kupuje kyperskou společnost ARTESIS EUROPE LIMITED. Posiluje tak svoje aktivity na trhu personálních agentur, zjistila ČTK z webu ÚOHS a z vyjádření Arca Capital.

GAP se omluvila za tričko s vyobrazením Číny bez zahrnutí Tchaj-wanu

15.května » Web4Trader
Americká oděvní firma Gap se dnes omluvila Pekingu za prodej triček, na nichž je zobrazena mapa Číny, která nezahrnuje ostrov Tchaj-wan. Ten Peking považuje za jednu ze svých provincií a hrozí mu ozbrojeným zásahem v případě vyhlášení nezávislosti.

Zákaz kouření v restauracích je úspěšný. Snížil se počet vykouřených cigaret

13.května » Web4Trader
Výsledky prvního dotazování mezi 130 kuřáky ukázaly, že do několika měsíců po zákazu kouření v restauracích snížili počet vykouřených cigaret průměrně o tři cigarety denně.

Růst ekonomik v regionu bude zhruba 2,8 procenta

13.května » Web4Trader
Ekonomický růst zemí střední a východní Evropy bude v letošním roce zhruba 2,8 procenta po loňských 3,7 procenta.

Akcie Siemens dnes pomohly indexu DAX k návratu nad 13 000 bodů

10.května » Web4Trader
Hlavní index německých akcií DAX se dnes poprvé od začátku února vrátil nad hranici 13.000 bodů. Připsal si 0,62 procenta a obchodování uzavřel na 13.022.87 bodu. K růstu indexu velkou měrou přispěly akcie průmyslového koncernu Siemens, jejichž ce...

Z České republiky loni vzešlo 0,3 % veškerého světového spamu. Vede zasílání nevyžádaných zpráv o fotbale a kryptoměnách

30.dubna » Web4Trader
Z České republiky pocházelo na začátku letošního roku 0,3 procenta veškeré nevyžádané pošty. Zemi patří 45. místo v žebříčku států, které spam šíří. Vyplývá to z údajů společnosti Kaspersky Lab.

Počet domén s koncovkou .cz se za 20 let zvýšil 30 krát

27.dubna » Web4Trader
Počet internetových domén v Česku s národní koncovkou .cz vzrostl za posledních 20 let třicetkrát na 1,3 milionu. K výraznému nárůstu došlo až po roce 2006 v souvislosti se snížením poplatku za registraci. Vyplývá to z údajů doménového sdružení CZ...

Letecký dopravce JetBlue zvýší pokrytí

25.dubna » Web4Trader
Letecká přepravní společnost JetBlue (JBLU) oznámila další expanzi v rámci své aktuální firemní strategie.
Google - Vyhledávač a internetová reklamní agentura
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Gerd Altmann zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gerd Altmann" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes