Jitka Andrysová

Related to

Zemřel neúnavný, vtipný a pozitivní válečný veterán Alois Dubec, bylo mu 96 let

/FOTOGALERIE/ V 96 letech zemřel v pátek válečný veterán a rodák ze Zlínského kraje Alois Dubec. Za druhé světové války bojoval v řadách italských partyzánů. Později se přes Švýcarsko dostal do Anglie, kde absolvoval pilotní výcvik u RAF. Do bojů ...

Historii fotbalu i hokeje ve Zlíně přiblíží filmové dokumenty

28.February » iRegiony Impuls
Zlínští hokejisté a fotbalisté dostanou letos ke svému jubileu filmové dokumenty mapující jejich dějiny. Snímky odhalí řadu faktů a zajímavostí, často už zapomenutých.

Příběh Františka Kolečkáře pomáhá pochopit naši minulost

24.January » Zlínský deník
V rámci projektu Příběhy našich sousedů studenti zpracovali 786 pamětnických příběhů v 79 městech České republiky. Dokumentují životní události, na které se zapomnělo nebo mělo zapomenout. Vypráví je dál.

O historii zlínského hokeje natočí dokument. Má jít do kina i televize

11.January » Deník.cz
Bohaté dějiny zlínského hokeje se dostanou na filmová plátna a třeba i na televizní obrazovky. V rámci oslav 90 let PSG Berani Zlín ve spolupráci s kanceláří Pamětí národa Střední Morava natočí krátký dokument, který zmapuje společně s pamětníky h...

Tato informační stránka o Jitka Andrysová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Andrysová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes