Bisera Arichteva

Vztahuje se k

Manželství herečce Veronice Arichtevě sluší: TĚLO MÁ JAKO BOHYNĚ!

2.ledna » Šíp
Herečka Veronika Arichteva, která svou kariéru započala v seriálu Ordinace v Růžové zahradě, vždycky byla pohledná holka, ale taková trošku tuctová. Jenže od té doby, co se vdala za slavného režiséra Bisera Arichteva, tak zraje jako víno. Už nemá ...

Klikařka Arichteva: Milionový majetek ji spadl do klína!

18.prosince » Aha!
Žena za všechny prachy. Tou se stala herečka Veronika Arichteva (31), známá jako Magdalena Valentová ze seriálu První republika. Manželka režiséra Bisera Arichteva (41) se stala díky štědrému daru milionářkou.

Hvězda seriálu První republika Arichteva: Postelové scény raději točí opilá!

13.prosince » Aha!
Vskutku originální recept na to, jak zvládnout postelové scény, má Veronika Arichteva (31). Herečka přiznala, že před natáčením se dává na kuráž něco ostřejšího!

Veronika Arichteva: Proč zdržuje natáčení?!

4.listopadu » Aha!
Nikdo není dokonalý! Své o tom ví i představitelka Magdaleny Valentové z První republiky Veronika Arichteva (31). Kvůli nepříjemnému kožnímu onemocnění komplikuje natáčení.

Veronika Arichteva přibrala čtyři kila a necvičí: Takhle dokonale vypadají nohy, na kterých se nemaká

25.srpna » Super.cz
Herečka Veronika Arichteva (31) byla ozdobou představení očekávané další série seriálu První republika, v níž hraje postavu Magdaleny. A navíc pod taktovkou svého manžela Bisera Arichteva, který seriál České televize režíruje.

Veronika Arichteva se ostříhala na mikádo: Komu ze slavných taky sluší?

29.ledna » Blesk.cz
Mikádo – v kratší verzi nebo v delší sahající na ramena – se na výsluní drží už nějakou tu dobu. Kdo si kromě Veroniky Arichtevy nechal zkrátit vlasy? Vybraly jsme několik looků, kterými se můžete inspirovat i vy!

Veronika Arichteva: Auto s prominentní SPZ by jí záviděli i členové vlády

4.ledna » iHOT.cz
Veronika Arichteva bývala především seriálovou herečkou. Pak se ale provdala za talentovaného režiséra Bisera Arichteva, který má na svém kontě hitové seriály Vyprávěj nebo První republika a najednou to začalo vypadat, že o role vlastně ani moc ne...

Hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva: Smrti unikla o vlásek!

2.dubna » Aha!
Krutá poprava! Tak měla hned v prvním díle druhé série retroseriálu ČT První republika zahynout Veronika Arichteva (29) coby Magdalena Škvorová. Všechno je ale jinak a herečka bude ve všech nových 13 dílech!

Veronika Arichteva: Luxusní Lexus odstavila na chodník

17.března » iHOT.cz
Veronika Arichteva bývala především seriálovou herečkou. Pak se ale provdala za talentovaného režiséra Bisera Arichteva, který má na svém kontě hitové seriály Vyprávěj nebo První republika a najednou to začalo vypadat, že o role vlastně ani moc ne...
Jana Bernášková - Česká herečka
Patricie Solaříková - Česká herečka
Jana Krausová - Česká herečka a výtvarnice
Nela Boudová - Česká herečka
Jana Stryková - Česká herečka

Tato informační stránka o Bisera Arichteva zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bisera Arichteva" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes