Rudolf Merkner

Vztahuje se k

Už jen ten pohled bolí: Jana Bernášková si z dovolené přivezla spálený dekolt

12.června » Super.cz
Herečka Jana Bernášková se vrátila z dovolené, na niž vyjela s manželem, scenáristou Rudolfem Merknerem, dětmi Justýnou a Theodorem a babičkou. Volno bylo trochu zmatečné a bohužel chvílemi i bolestivé. Paprsky si vybraly svou daň a dovolená se ne...

Už se nestydím za to, že mi manžel napíše roli, říká herečka Jana Bernášková

23.května » ČRo Olomouc
Natáčení seriálu Vyprávěj pro ni bylo osudové: „Seznámila jsem se tam se svým budoucím manželem, scenáristou Rudolfem Merknerem.“ Zčásti jde o příběh jeho rodiny a přátel.

Přes postel role nedostává: Známý scenárista obsadil krásnou manželku do seriálu až z donucení

16.května » Super.cz
Tak to opravdu trvalo, než dal hereckou příležitost vlastní manželce. Scenárista Rudolf Merkner se sice s Janou Bernáškovou setkal při natáčení seriálu Vyprávěj, ale od té doby ji nikdy neobsadil. Až teď, v seriálu Kadeřnictví, který vysílá televi...

Stream.cz chystá denní seriál Kadeřnictví

5.dubna » Parabola.cz
Video portál Stream.cz připravuje nový komediální seriál z prostředí kadeřnického salónu, kde hybnou silou jsou ženy několika generací. Novinka plná zábavných dialogů se bude vysílat 4x týdně v šestiminutových dílech a to od pondělí do čtvrtka.

Vyprávěj – 34 DVD (box komplet)

13.ledna » xBOOK.cz
Vyprávěj – Kompletní vydání seriálu / Stopáž: 115 x 52 min. V každé době toužíme po štěstí… Autoři projektu: Filip Bobiňski, Rudolf Merkner, Petr Šizling / Scénář: Rudolf Merkner / Režie: Biser A. Arichtev / Kamera: Martin Schinabek / Hudba: David...

Matkou kvůli rolím? Bernášková z Ulice: Jedno dítě s režisérem, druhé je scénáristy!

17.listopadu » Aha!
Začínala v Ostravě, pak přešla do Prahy. Půvabná herečka známá ze seriálů Ulice či Vyprávěj zde nejprve skončila v náruči režiséra, pak scénáristy. Náhoda nebo účel?

Herečka Jana Bernášková: Konec války s otcem její dcery!

29.září » Blesk.cz
To jsou paradoxy! Před pár lety herečka Jana Bernášková (36) a režisér David Drábek (47) válčili o dceru Justýnu (11). Teď spolu pracují v Divadle Kalich jakoby nic a dcera jim oběma tleská i s novým tatínkem!

Herečku Janu Bernáškovou přišla na premiéru podpořit rodinka

27.září » Odhaleno.cz
Herečka Jana Bernášková má za sebou premiéru divadelní hry Dvě noci na Karlštejně. A za úspěchem premiéry jistě stojí i fakt, že měla v publiku tu nejlepší podporu!

Učíme se jeden od druhého

23.srpna » JenProŽeny.cz
Seznámili se při natáčení televizního seriálu Vyprávěj a od té doby jsou nerozlučná dvojice. Herečka Jana Bernášková a producent Rudolf Merkner spolu vychovávají dvě děti, pracují na několika projektech a hlavně se snaží brát život s lehkostí a na...

Žena a život č. 17 už zítra v prodeji!

22.srpna » JenProŽeny.cz
Druhé srpnové číslo časopisu je plné tipů, jak si zpříjemnit poslední letní dny a týdny. Na obálce navíc najdete krásný kosmetický dárek!

Na toto léto nezapomene. Bernášková nejdřív chtěla místo stěhování vyhořet, teď se chystá dovolenkovat s celým příbuzenstvem

5.srpna » Super.cz
Letošní léto není pro Janu Bernáškovou tak úplně ve znamení prázdninového lenošení. Populární herečka si s manželem, producentem a scenáristou Rudolfem Merknerem, pořídila nové bydlení, a tak místo odpočinku u vody rekonstruuje a stěhuje.
Maroš Kramár - Slovenský herec

Tato informační stránka o Rudolf Merkner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rudolf Merkner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes