José Armando

Vztahuje se k

Blázince minulosti: Koho do nich zavírali a co se dělo za zavřenými dveřmi?

6.dubna » Kafe.cz
Do blázinců byli v minulosti zavíráni nejenom šílení lidé, ale i ti, co měli protivládní názory, či se vymykali společenským normám. Systém náhledu na tyto lidi přispíval k jejich segregaci, kdy pro ně bylo téměř nemožné se z takových zařízení dos...

XXL modelka ukazuje, že celulitida a kila navíc mohou vypadat dobře i v plavkách

6.dubna » Kafe.cz
Dámy, nebojte se léta a blížící se plavkové sezóny! Zapomeňte na to, že se budete halit od hlavy až k patě jen proto, že si myslíte, že nemáte dokonalou postavu. Světoznámá XXL modelka Iskra Lawrence se snaží jít ženám příkladem a předvádí se bez ...

Největší trapasy ze svateb, které si umíte představit

5.dubna » Kafe.cz
Posbírali jsme pro vás momentky, které vznikly v nestřeženém okamžiku při svatebním veselí. Možná při jejich prohlížení s úsměvem a sentimentem vzpomenete na vlastní svatbu nebo svatbu někoho blízkého.

Podivný případ Matthewa Corleye: Nechal si přeoperovat obličej, aby vypadal jako vlastní pes

5.dubna » Kafe.cz
Muž z Brazílie zaplatil spousty peněz, aby mu byl chirurgicky připevněn psí čumák, uši a obočí z mrtvého psa. Nyní si přeje být označován jako "psomuž". Co ho k prazvláštnímu činu vedlo?

Inspirace pro vás: 40 nejvtipnějších potisků na trička, které jste kdy viděli

5.dubna » Kafe.cz
Na internetu jsou k dostání neuvěřitelná množství vážně neskutečných triček. My jsme pro vás v galerii vybrali hned čtyřicet těch nejvtipnějších a nejzajímavějších, s nimiž se stanete středem pozornosti.

Šarbat Gula, dívka z obálky National Geographic 34 let poté: Jaký je její životní příběh?

1.dubna » Kafe.cz
Fotografie afgánské dívky Šarbat Gula, která obletěla svět, vznikla v roce 1984 a pořídil ji fotograf National Geographic. Steve McCurry při své cestě po Pákistánu vyfotografoval dívku s hlubokým pohledem, ve kterém se podle jeho slov zračilo velk...

Brutální video: Jak to vypadá, když ona chce sex a on ne! Tohle fakt není pro slabé povahy...

1.dubna » Kafe.cz
Toto jsou záběry z kamery na veřejných záchodcích. Ze začátku to vypadá, že si tam zamilovaný páreček přišel užít. Problém nastane, když mladý muž přestane milostné roztoužení své milé opětovat. Jak dívka zareaguje? Něco tak brutálního jste ještě ...

Zajímavosti ze zvířecí říše: Od masturbace jelenů až po mrkání křečků

27.března » Kafe.cz
Kočka dělá mňau a pes zase haf, to ví přece každé malé dítě, že? Ovšem ani dospělí na tom se znalostmi o zvířatech nejsou o moc lépe. Nebo vy snad vše, co se dozvíte z naší galerie, víte?

15 zázraků, které dokáže obyčejný dětský pudr. Znáte všechny možnosti jeho využití?

27.března » Kafe.cz
Obyčejný dětský pudr stojí jen pár korun, ale dokáže naprosto neskutečné věci. Pokud ho používáte jen na dětskou prdýlku, tak si přečtěte, co všechno dalšího umí. S jeho pomocí totiž dokážete naprosto neuvěřitelné věci.

Najděte typ svého obličeje: Které ze slavných žen jste podobná?

27.března » Kafe.cz
Tvar obličeje hraje roli při výběru slušivého účesu, při volbě vhodného make-upu, dobře sedících brýlí, pokrývky hlavy atd. Zkrátka je dobré znát, jaký tvar obličeje máte. Poradíme vám, jak úplně jednoduše odhalíte tvar toho svého.

10 důvodů, proč je lepší se nezamilovat a věnovat se raději sami sobě

27.března » Kafe.cz
Nemusíte nutně prahnout po lásce za každou cenu! Ono totiž není všechno zlato, co se třpytí... A občas láska dokáže opravdu bolet nebo být nepříjemná. My jsme našli hned deset důvodů, proč je lepší se nezamilovat.

Jak vypadaly svatební dorty našich prababiček, babiček, maminek a jaké máme dnes?

27.března » Kafe.cz
Měla jste klasickou svatbu s tradičním menu, nebo jste zvolila nějaký netradiční obřad i oběd s rodinou a přáteli? Zajímalo by vás, jak vypadaly svatební dorty za více než 100 let?
Důl Paskov - Důlní komplex společnosti OKD
ČSSD - Přední levicová politická strana
Bohuslav Sobotka - Politik za ČSSD
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o José Armando zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "José Armando" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes