15
new stories - click to show

Vít Aschenbrenner

Related to

Evropský festival duchovní hudby Šumava-Bayerischer Wald byl pro letošní rok zrušen

18.April » Novinky.cz
Nařízení vlády ohledně šíření koronaviru se dotýkají i mnoha kulturních akcí. Nevyhne se ani Evropského festivalu duchovní hudby Šumava - Bayerischer Wald, který měl proběhnout v období od 22. května do 14. června.

Festival Procházky uměním v Plzni

Plzeň - „Galakoncert“ v rámci VII. ročníku Festivalu Procházky uměním s Jitkou Hosprovou proběhl 4. června 2019 v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Plzni.

Českoněmecké pohraničí zpestří Evropský festival duchovní hudby

17.May » Rádio Proglas
Koncert souboru En Arché v Klenčí pod Čerchovem zahájil Evropský festival duchovní hudby Šumava-Bayerischer Wald. Nesoutěžní setkání pěveckých sborů, instrumentálních souborů a přátel sborového zpěvu převážně z České republiky a Německa ale i dalš...

Evropský festival duchovní hudby Šumava - Bayerischer Wald píše již 23. ročník

15.May » Novinky.cz
Kolegium pro duchovní hudbu pod vedením Mgr. Víta Aschenbrennera Ph.D. organizuje Evropský festival duchovní hudby Šumava - Bayerischer Wald, který se koná každoročně v květnu a první červnový víkend v česko-německém šumavském příhraničí.
Jan Nepomucký - Generální vikář pražského arcibiskupa

Tato informační stránka o Vít Aschenbrenner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vít Aschenbrenner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes