Timothy Ash

Vztahuje se k

Naděje Moskvy na brzké zrušení amerických sankcí pohasínají

Sílící pozdvižení ve Washingtonu kvůli vazbám prezidenta Donalda Trumpa na Rusko zasadilo ničivou ránu nadějím Moskvy na brzké zrušení sankcí, .

Proputinovskému Jednotnému Rusku fandí měsíc před volbami 57 procent voličů

3.srpna » ČT24
Zatímco na prvním místě průzkumu spokojenosti se s náskokem drží strana Jednotné Rusko, o druhé místo se s 15 procenty dělí komunisté a nacionalisté z Liberálnědemokratické strany Ruska. U té jde přitom o šestiprocentní nárůst obliby během dvou mě...

Co bude s vládou po ruských volbách? Kreml popřel spekulace

3.srpna » globe24.cz
Moskva - Kreml dnes popřel spekulace západního tisku o chystané demisi premiéra Dmitrije Medveděva. Putinův mluvčí označil úvahy tisku za "hádání z kávové sedliny".

Měsíc před volbami v Rusku si drží největší přízeň vládní strana

3.srpna » ČT24
Zatímco na prvním místě se s náskokem drží Jednotné Rusko, o druhé místo se s 15 procenty dělí komunisté a nacionalisté z Liberálnědemokratické strany Ruska. U té jde přitom o šestiprocentní nárůst obliby během dvou měsíců. I přes nepříliš lichoti...

Padne vláda po ruských volbách? Kreml se k tomu vyjádřil

3.srpna » EuroZprávy.cz
Moskva - Kreml dnes popřel spekulace západního tisku o chystané demisi premiéra Dmitrije Medveděva. Putinův mluvčí označil úvahy tisku za "hádání z kávové sedliny".

Kreml popřel spekulace médií o pádu vlády po zářijových volbách

3.srpna » ČeskéNoviny.cz
Moskva - Kreml dnes popřel spekulace západního tisku o chystané demisi premiéra Dmitrije Medveděva a zevrubné reorganizaci ruské vlády, k níž má prý prezident Vladimir Putin přikročit...

Al-Monitor: Tureckou ekonomiku čeká „pomalá smrt"

16.května » prvnízprávy.cz
Po politickém otřesu způsobeném rezignací premiéra Turecka Ahmeta Davutoglu, lze očekávat ekonomické otřesy, uvedl Al-Monitor.
Zoran Milanović - Chorvatský politik
Lobbování - Prosazování skupinových zájmů
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace
Angela Merkelová - Německá kancléřka
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Timothy Ash zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Timothy Ash" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes