David Audrlický

Vztahuje se k

Natěšení fanoušci si na Pardubickém majálesu užívali i liják

14.května » iDNES.cz
Pardubice mají za sebou první letošní velkou hudební akci pod širým nebem. Majáles vyšel téměř na jedničku. Bouřky se areálu dlouho vyhýbaly, udeřila až ta poslední těsně před finále programu. Tisíce diváků však vydržely i silný déšť. Další články...

Natěšení fanoušci si na Pardubickém majálesu užívali i liják

14.května » iRegiony Impuls
Pardubice mají za sebou první letošní velkou hudební akci pod širým nebem. Majáles vyšel téměř na jedničku. Bouřky se areálu dlouho vyhýbaly, udeřila až ta poslední těsně před finále programu. Tisíce diváků však vydržely i silný déšť.

Pardubický majáles poprvé přivítá Xindla X a Ledeckého

7.května » iRegiony Impuls
V pátek těsně po poledni začíná první velká letošní hudební akce pod širým nebem v Pardubicích. O start sezony se už tradičně postará Pardubický majáles, který se bude konat na louce za koupalištěm Cihelna.

Pardubický majáles poprvé přivítá Xindla X a Ledeckého

7.května » iDNES.cz
V pátek těsně po poledni začíná první velká letošní hudební akce pod širým nebem v Pardubicích. O start sezony se už tradičně postará Pardubický majáles, který se bude konat na louce za koupalištěm Cihelna. Další články k tématu: GLOSA: Skotačivý ...

J.A.R., Jelen, Mig 21, Vypsaná fiXa, Wohnout. Majáles nabídne pestrý program

11.května » Pardubický deník
Pardubice – Tradiční studentská oslava příchodu jara - majáles - bude opět v Pardubicích dvoudenní. Odstartuje v pátek po poledni a potrvá do sobotní půlnoci. Konat se bude na třech pódiích na louce u koupaliště Cihelna.

Hrůza, Jelen, Mandrage, Chinaski. Pardubický majáles je poprvé dvoudenní

11.května » iDNES.cz
Pardubický majáles opět roste. Po několik let starém přestěhování ze stísněných prostor u kolejí, které zvětšilo areál, se tradiční studentská akce rozrůstá programově. Na louce u koupaliště Cihelna se bude hrát v pátek i v sobotu. Další články k ...

Hrůza, Jelen, Mandrage, Chinaski... Majáles je letos poprvé dvoudenní

11.května » iRegiony Impuls
Pardubický majáles opět roste. Po několik let starém přestěhování ze stísněných prostor u kolejí, které zvětšilo areál, se tradiční studentská akce rozrůstá programově. Na louce u koupaliště Cihelna se bude hrát v pátek i v sobotu.

Pořadatelé Majálesu dotaci nedostali, příloha žádosti byla moc velká

2.května » iDNES.cz
Majáles Pardubice od města neobdržel požadovanou dotaci. Oficiálním důvodem je přitom nesplnění formálních podmínek žádosti. Problém s dotací má i Oblaka fest - ten se dokonce letos vůbec konat nebude. Další články k tématu: Slunce, hudba a sběr k...

Pořadatelé Majálesu dotaci nedostali, příloha žádosti byla moc velká

2.května » iRegiony Impuls
Majáles Pardubice od města neobdržel požadovanou dotaci. Stejný problém má i Oblaka fest - ten se dokonce letos vůbec konat nebude.
Janek Ledecký - Český zpěvák, kytarista a skladatel
Dan Bárta - Český zpěvák, textař a fotograf
No Name - Slovenská pop-rocková skupina
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o David Audrlický zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Audrlický" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes