Ut Austin

Vztahuje se k

Nové zařízení vytáhne s pomocí Slunce a hydrogelu pitnou vodu i z Mrtvého moře

10.dubna » OSEL.cz
Zapomeňte na vodu ze zálivu v australském Sydney. S touhle technologií nanostrukturovaných hydrogelů poháněných Sluncem by bylo možné vypít Mrtvé moře. Pokud byste měli dost velkou žízeň.

Astronomové objevili nejslabší galaxie raného vesmíru

3.dubna » astro.cz
Astronomové z University of Texas (UT) v Austinu vyvinuli novou techniku k objevování nejslabších galaxií v mladém vesmíru: 10× slabších, než jaké byly doposud pozorovány. Tyto galaxie pomohou astronomům studovat doposud málo pochopenou, avšak vel...

Vědci poprvé pozorovali černou díru vzniklou přímým kolapsem

12.července » Dôležité.sk
Mechanismus přímého zhroucení ohromného mračna vodíku a hélia ve velmi raném a horkém vesmíru by mohl vysvětlit záhadu, kde se vzaly supermasivní černé díry tak brzy po Velkém třesku. Superpočítačová simulace přímého kolapsu vesmírného plynu do če...

Vědci poprvé pozorovali černou díru vzniklou přímým kolapsem

9.července » OSEL.cz
Mechanismus přímého zhroucení ohromného mračna vodíku a hélia ve velmi raném a horkém vesmíru by mohl vysvětlit záhadu, kde se vzaly supermasivní černé díry tak brzy po Velkém třesku.

Tato informační stránka o Ut Austin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ut Austin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes