15
new stories - click to show

Robert Bamford

Related to

Aston Martin A3: Prototyp sporťáku z roku 1921 je dnes nejstarším vozem značky

6.April » AUTO.cz
Nejstarší Aston Martin slaví století. Jde navíc o teprve třetí postavené auto s tímhle jménem, jeho předchůdci se dnešních dnů nedožili.

Jak se v F1 (ne)dařilo Aston Martinu

4.January » GPF1.cz
Aston Martin se do formule 1 vrací formálně jako 'konstruktér', byť zatím jde jen o přejmenování stáje Racing Point ze Silverstonu v nemetropolitním hrabství Northamptonshire, která vznikla jako Jordan. S ohledem na novou vlastnickou strukturu aut...

Historie Aston Martinu: Britský výrobce zbankrotoval několikrát, krásná auta ale staví dál

12.March » AUTO.cz
Aston Martin známý nejen jako dodavatel služebních aut pro Jamese Bonda má za sebou bohatou historii. Za více než 100 let existence mnohokrát zbankrotoval, pořád se ale snaží držet na výsluní.

Neúspěšný, a dávný, pokus Aston Martinu ve formuli 1

1.February » GPF1.cz
Aston Martin. Charismatická značka výrobce automobilů zvýrazní svou stopu ve formuli 1. Zatím ještě ne pořád technologicky. Coby titulární partner týmu Red Bull přechází k týmu Racing Point, který v roce 2021 bude přejmenován na Aston Martin. Ale ...

Aston Martin DB2: Motor i design od Lagondy

11.October » veteran.auto.cz
Sportovních dvoumístných vozů Aston Martin DB2 vyrobili ve Felthamu od května 1950 do dubna 1953 přes 400. Čtyřmístný DB2/4 se prodával do roku 1957 a DB Mark III až do roku 1959.
Le Mans - Historické město ve Francii

Tato informační stránka o Robert Bamford zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Bamford" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes