15
new stories - click to show

Vilém Barák

Related to

Ať žije elektronizace státní správy.

19:32 » blog.idnes.cz
Formulář, pokud jej ovšem najdete, pro podání datovou schránkou vytisknete a osobně odnesete na úřad. Upozornění na tuto věc ječerveně uvedenona první straně elektronického formuláře. Ať žije elektronizace státní správy.

Adventní poselství Bernda Posselta

10.January » blog.idnes.cz
Adventní poselství Bernda Posselta, předsedy Sudetoněmeckého sdružení obsahovalo pasáž, že vyhnání Němců po roce 1945 bylo „plánovanou etnickou čistkou“. Ano, myšlenka vyhnání Němců měla v české pospolitosti hluboké kořeny.

Očkování, to zas bude ostuda

5.January » blog.idnes.cz
K přípravě vakcinace v Česku jde říci, že v podstatě žádná není a dnes vznášené úvahy se měly objevovat tak před půl rokem. Jde o směs nápadů Hurvínků, echt českých byrokratů a průkopníků slepých českých uliček.

První se v Česku začali očkovat papaláši

28.December » Pravý prostor
VILÉM BARÁK Podle vládních slibů, vakcínu měli jako první dostat zdravotníci pečující o nemocné s pandavirem a rizikové skupiny, tedy senioři a lidé trpící emocemi. Proč se člověk nediví, že mezi prvními se nechali naočkovat papaláši. Do Česka dor...

První se v Česku začali očkovat papaláši

28.December » blog.idnes.cz
Podle vládních slibů, vakcínu měli jako první dostat zdravotníci pečující o nemocné s pandavirem a rizikové skupiny, tedy senioři a lidé trpící emocemi. Proč se člověk nediví, že mezi prvními se nechali naočkovat papaláši.

Proč sloužila štábní praporčice Michaela Tichá na Sinaji? Odpověď těm, kdo nevědí

14.November » blog.idnes.cz
Objevila se v diskusi pod mým článkem o tragickém osudu Michaely Tiché, která působila na Sinaji v silách MFO, otázka Viléma Baráka: „Nechápu, proč tam ta mise je. Izrael má s Egyptem mírovou smlouvu atd.“

Bílá hora nesmyslů a nenávisti

12.November » blog.idnes.cz
Oprava hlášení Radia Jerevan. Na Staroměstském náměstí nebylo popraveno 27 českých pánů. Došlo k exekuci 27 Bohemů, jedenáct se před smrtí zpovídalo německy, panského stavu byli pouze tři z nich. Žádná národní tragédie nenastala.

I stát musí jednat v souladu s dobrými mravy

9.November » blog.idnes.cz
Vedl jsem soudní řízení o peněžní odškodnění za soudní průtahy (8 let a 2 měsíce okresní soud nařizoval exekuci) a po pěti kolech vyhrál (prošlo přes ObS, MS, NS, ObS, MS). Přitom hned na začátku stačila upřímná omluva.

Afrika ve středu Evropy

22.October » blog.idnes.cz
Jsme tři týdny od situace, kdy se personál nemocnic bude dívat do očí dusícím se pacientům, kterým nebude moci poskytnout pomoc. A musím říci, že to věru není pěkný pohled. Zůstává zarytý v mysli už napořád.

Rok 1918, začátek cesty k Mnichovu

8.October » blog.idnes.cz
Seriózní rozprava o „Mnichovské dohodě“ však musí zahrnovat období od vzniku Československa 28. října 1918 až do dne jejího podpisu 30. září 1938. Zde také musí končit. Všechny následující události, do debaty o „Mnichovu“ nepatří.

Dopravní stavby snad „řídí“ dopravní sadisté

24.September » blog.idnes.cz
Pro perspektivu, jak to v Česku funguje ve srovnání se světem. Morandiho dálniční most v Janově spadl 18. srpna 2018 a provoz na něm byl obnoven 5. srpna 2020 Trojská lávka se zřítila 2. prosince 2017 a není otevřena dodnes.
Olga Sehnalová - Česká lékařka a politička
Edvard Beneš - Druhý československý prezident
Jan Hus - Český středověký náboženský myslitel
KSČM - Levicová politická strana
ČSSD - Přední levicová politická strana
TOP 09 - Pravicová politická strana
Miroslav Kalousek - Politik za TOP 09
Václav Klaus - 2. prezident ČR
Petr Nečas - Premiér ČR
Michal Hašek - Poslanec za ČSSD, hejtman Jihomoravského kraje

Tato informační stránka o Vilém Barák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vilém Barák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes