15
new stories - click to show

Stanislav Barvíř

Related to

Chyby, přehmaty, zářezy. Zničili rozhodčí šampionát? Mají to těžké, míní expert

30.May » Deník.cz
Kritika rozhodčích se táhla celým světovým šampionátem jako červená nit. Stížnosti (včetně českých) na výkony mužů v pruhovaném se vršily od prvních dnů turnaje a vše vyvrcholilo ve finále, v němž se poražení Kanaďané cítili výrazně poškozeni švédsk…

Fascinují ho sudí. Hokejový fanoušek z Litvínova má encyklopedické znalosti

14.April » Deník.cz
/ROZHOVOR/ Je mu 20, žije v Litvínově, ale v baště tuzemského hokeje ho nejvíc nezajímají výkony Lukeše, Hübla, Zdráhala nebo extraligových osobností v dresech soupeřů, které na Hlinkův stadion přijíždějí. Alex Vít Žemlička pozorně sleduje rozhodčí,…

Disciplinárku nově povede Řezníček, rozhodčím bude dál šéfovat Šindler

14.July » Hokej.cz
Výkonný výbor Českého hokeje schválil hlasováním per rollam složení komise rozhodčích, disciplinární, sportovně-technické a smírčí komise ČSLH. Další pak budou odhlasovány na zasedání výkonného výboru v srpnu.

Hokejovým rozhodčím bude dál šéfovat Šindler. Kdo povede další komise?

14.July » Sport.cz
Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) schválil hlasováním per rollam složení komise rozhodčích, disciplinární, sportovně-technické a smírčí komise ČSLH. Další komise budou odhlasovány na zasedání výkonného výboru v srpnu.

Hokejový rozhodčí píská v bublině. Zimák plný nadávek snáší líp než jednoho křiklouna

14.January » ČRo Pardubice
Když někdo vydrží 25 let v manželství, slaví stříbrnou svatbu. Takovou dobu spolu vydrželi pracovat legendární čároví sudí Stanislav Barvíř a Petr Blümel. Jejich zápis do historie půjde jenom těžko překonat.

Tato informační stránka o Stanislav Barvíř zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Barvíř" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes