15
new stories - click to show

Jaromír Baxa

Related to

Nové číslo Zpravodaje Liberec právě vyšlo

15.September » Liberec
Do poštovních schránek občanů města je Zpravodaj distribuován od 16. září. PDF verzi si můžete prohlédnout a stáhnout na stránce Zpravodaje Liberec.

Bc. Zuzana Kocumová

10.September » ParlamentniListy.cz
Po dvou a půl letech plných projektování, obrázků a slibů vedení města v čele se Starosty uznává – na rekonstrukci bazénu nemáme peníze.

Liberecký kraj si prosadil parkování za čtvrt miliardy, má řadu kritiků

25.August » iRegiony Impuls
Už letos by Liberecký kraj chtěl zahájit stavbu parkovacího domu poblíž svého úřadu. Bude ale za něj zřejmě muset zaplatit o desítky milionů více, než se předpokládalo. Navýšení rozpočtu už krajské zastupitelstvo odsouhlasilo.

Tři strany v Libereckém kraji podaly kandidátky do sněmovních voleb, další je připravují

29.July » Liberecká Drbna
Do sněmovních voleb podaly kandidátky v Libereckém kraji zatím tři strany. Neví se ale které. Některé ze stran na svých kandidátkách zatím pracují.

POLITICKÁ KORIDA: Jak se zastupitelům líbí kulturní léto v Liberci

28.July » Liberecká Drbna
Jsme v polovině prázdnin, v dalším díle politické koridy jsme se tak zaměřili na to, jak v Liberci probíhá kulturní program. Na to jsme se zeptali jednotlivých zastupitelských klubů.

Rekonstrukce libereckého bazénu bude dražší. Vyjde téměř na miliardu korun

Plavecký bazén v Liberci na Tržním náměstí potřebuje nutně rekonstrukci. Dosluhuje v něm zastaralé technologické zařízení, střechou zatéká a vana hlavního bazénu prosakuje. Ani zázemí pro návštěvníky už nevyhovuje dnešním standardům.

Náklady na opravu bazénu bobtnají. Krásné obrázky, sliby a v rozpočtu nula, kritizuje opozice

14.July » Liberecká Drbna
Je to pár dní, co město oznámilo, že rekonstrukce bazénu vyjde bez daně na 820 milionů korun. To nadzvedlo libereckou opozici, která radnici za pomalý postup při rekonstrukci kritizuje. Podle města ale navýšení rozpočtu ovlivnila situace na trhu, ...

Nové číslo Zpravodaje Liberec právě vyšlo

14.July » Liberec
Do poštovních schránek občanů města je Zpravodaj distribuován od 15. července. PDF verzi si můžete prohlédnout a stáhnout na stránce Zpravodaje Liberec.

Nové číslo Zpravodaje Liberec právě vyšlo

14.June » Liberec
Do poštovních schránek občanů města je Zpravodaj distribuován od 15. června. PDF verzi si můžete prohlédnout a stáhnout na stránce Zpravodaje Liberec.

Opozice kritizuje masivní kácení v Liberci. Všechny zásahy byly povoleny, brání se radnice

Od podzimu bylo na území Liberce pokáceno na čtyři sta stromů, přesně 396. To kritizuje opozice, podle které je takové číslo extrémní. Město se ale brání tím, že všechna kácení byla povolená a byla potřebná. Na čtvrtečním zastupitelstvu se ve věci...

Tato informační stránka o Jaromír Baxa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaromír Baxa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes