15
new stories - click to show

Zbyněk Karban

Related to

Druhé jednání libereckých radních

20.January » Liberec
2.schůze Rady města Liberce v roce 2021 proběhla v úterý 19.ledna. Kompletní materiály z jednání rady budou veřejně na webu k dispozici za týden.

Kraj plánuje refinancovat 1,5 miliardový dluh. Chce tak ušetřit

19.January » Liberecká Drbna
Liberec připravuje další refinancování svého dluhu, splatit mu zbývá 1,5 miliardy korun. Změnou podmínek chce hlavně snížit částku, kterou platí ročně na úrocích. Nyní je to zhruba 124 milionů ročně, snížení by mělo být asi o 16 milionů.

Liberec chystá refinancování dluhu, ročně by ušetřil 16 milionů

18.January » Seznam Zprávy
Liberec připravuje další refinancování svého dluhu, splatit mu zbývá 1,5 miliardy korun. Změnou podmínek chce hlavně snížit částku, kterou platí ročně na úrocích.

První jednání libereckých radních

14.January » Liberec
1.schůze Rady města Liberce v roce 2021 proběhla v úterý 5.ledna. Kompletní materiály z jednání rady budou veřejně na webu k dispozici za týden.

Rekonstrukce bazénu se opět odkládá. Začne nejdřív na jaře 2022

26.December » Liberecká Drbna
Termín zahájení rekonstrukce městského plaveckého bazénu v Liberci za více než půl miliardy korun se opět odsouvá. Nezačne dřív než na jaře 2022. Radnice nyní podala žádost o stavební povolení. Ekonomický náměstek primátora Liberce Zbyněk Karban (...

Rekonstrukce bazénu v Liberci začne nejdřív na jaře 2022

22.December » Seznam Zprávy
Termín zahájení rekonstrukce městského plaveckého bazénu v Liberci za více než půl miliardy korun se opět odsouvá. Nezačne dřív než na jaře 2022. Radnice nyní podala žádost o stavební povolení.

Liberec zaplatí Syneru miliony za pozemky v ostudné čtvrti, opozice je proti

21.December » iDNES.cz
Liberec získá od společnosti Syner část pozemků na Papírovém náměstí. Za tu mu prodá své pozemky za sídlištěm Kunratická. Podle opozice ale mělo být město při vyjednávání tvrdší.

Noční zvrat. Zastupitelé nejprve schválili dvojnásobné zvýšení poplatku za ubytování, pak ho zrušili

11.December » Liberecká Drbna
Nejprve dlouhá diskuse, pak hladké schválení výrazného navýšení poplatku za ubytování a po několika hodinách opět rušení. Liberecké zastupitelstvo nejprve hlasy koalice zvýšilo poplatek za ubytovaného hosta z 19 na 40 korun za den, po několika hod...

Liberec chce se Synerem vyměnit pozemky kolem Papíráku a na Kunratické. Firmě doplatí přes dva miliony

8.December » Liberecká Drbna
Liberec by měl stavební firmě Syner doplatit 2,3 milionu korun za směnu pozemků v hodnotě desítek milionů korun v centru a na okraji města. Směnu musí schválit zastupitelstvo, v červnu po kritice opozice ji vedení města stáhlo z jednání. Podle pův...

Liberec bude chtít za bývalé oční sanatorium v Machníně minimálně 20 milionů

27.November » Liberecká Drbna
Liberec chce prodejem zchátralého zámečku ve čtvrti Machnín získat minimálně 20 milionů korun. Záměr prodeje areálu, v němž bývala za minulého režimu vyhlášená dětská oční léčebna, pod touto podmínkou schválilo městské zastupitelstvo. Opozice form...

Liberec nemá využití pro vilu, kterou loni koupil. Nabízí ji i s pozemky

23.November » iRegiony Impuls
Minimálně 20 milionů korun chce Liberec získat prodejem areálu bývalé oční léčebny v Machníně. Místo, které připomíná malý zámek, je dnes v dezolátním stavu. Město pro něj nemá využití.

Liberec nemá využití pro vilu, kterou loni koupil. Nabízí ji za 20 milionů

23.November » iDNES.cz
Minimálně 20 milionů korun chce Liberec získat prodejem areálu bývalé oční léčebny v Machníně. Místo, které připomíná malý zámek, je dnes v dezolátním stavu. Město pro něj nemá využití.
Jan Korytář - Český ekolog, lektor a politik

Tato informační stránka o Zbyněk Karban zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zbyněk Karban" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes