15
new stories - click to show

Lukáš Pohanka

Related to

Nechce se vám na běžky do Jizerek? Zkuste Vraťák nebo Vesec

15.January » Liberecká Drbna
Nekonečné stání ve frontách před parkovištěm, lyžař, kam se podíváte… Ze zimní lyžařské idylky může být lehce noční můra. Když trochu oželíte krásné výhledy z vrcholů Jizerek, můžete vyrazit na běžky i do Liberce nebo Vratislavic.

Upravované a retušované fotky se mi protiví, říká návrhářka Beata Rajská

21.August » iRegiony Impuls
Pestrobarevné róby, elegantní kabátky, půvabné modelky. Už podeváté přivezla Beata Rajská do Vratislavic svoji módní přehlídku. A to dokonce na dva večery. První patřil všem, kteří v první linii čelili koronaviru.

Ve Vratislavicích nad hasičárnou vznikne pumptrack a singletrailové dráhy

V nejbližších dnech by měla ve Vratislavicích začít výstavba pumptrackové dráhy. Místní bikeři se navíc mohou těšit i na dvě singletrailové dráhy.

V lesoparku vyrostl pohádkový hrad, Vratislavice stál přes tři miliony

21.April » iRegiony Impuls
Deset dřevěných věží se majestátně tyčí v lesoparku v libereckých Vratislavicích. Na místě bývalé lanové pyramidy tu nechalo vedení městského obvodu postavit rozlehlý hrad pro děti.

Do Vratislavic přicválali bronzoví koně, pást se tu budou do jara

20.October » iRegiony Impuls
V galerii pod širým nebem se proměnil zámecký park v Liberci – Vratislavicích. Ozvláštnilo jej pět soch. Lidé mohou obdivovat trojici bronzových koní od Michala Gabriela, prohlédnout si sochu Dvaja od Andraje Margoče nebo posedět ve Třetí ruce od ...

Do Vratislavic přicválali bronzoví koně, pást se tu budou do jara

20.October » iDNES.cz
V galerii pod širým nebem se proměnil zámecký park v Liberci – Vratislavicích. Ozvláštnilo jej pět soch. Lidé mohou obdivovat trojici bronzových koní od Michala Gabriela, prohlédnout si sochu Dvaja od Andraje Margoče nebo posedět ve Třetí ruce od ...

Stavbu bytů na Nové Rudě překazil vysílač, obvod zaplatí miliony

1.October » Liberecký deník
Jednání o finančním vyrovnání libereckého městského obvodu Vratislavice nad Nisou s developerskými firmami, které požadovaly úhradu desítek milionů korun za nezrealizovaný projekt bytových domů na Nové Rudě, jsou u konce.

Supermarket ve Vratislavicích je znovu ve hře, otevřít by mohl do dvou let

29.September » Liberecký deník
Ačkoli ve Vratislavicích nad Nisou žije přes osm tisíc lidí, jediný liberecký městský obvod stále nemá na svém území supermarket. Změnit by se to mohlo do dvou let, informoval vratislavický starosta Lukáš Pohanka.

Na soud nakonec nedojde. Vratislavice developerovi zaplatí deset milionů

27.September » Liberecká Drbna
Vratislavice nad Nisou za neuskutečněný developerský projekt zaplatí bezmála deset milionů korun. Developer požadoval přes 53 milionů korun. Dohodu libereckého městského obvodu s firmami EDI Liberec a Nová Ruda jednohlasně schválili zastupitelé Li...

Beata Rajská se opět po roce vrací do Vratislavic s novou módní kolekcí

22.August » Liberecký deník
Viděli ji návštěvníci filmové přehlídky v Karlových Varech a Praze. Teď se nová kolekce módní návrhářky Beaty Rajské představí do třetice v atriu Kulturního a společenského centra 101010 ve Vratislavicích nad Nisou.

FOTO: Ve Vratislavické kyselce začíná rekonstrukce. Minerálka se bude stáčet nejdřív za tři roky

8.August » Liberecká Drbna
Firma Kitl se pustila do rekonstrukce Vratislavické kyselky. Kdysi vyhlášenou minerálku by mohli lidé opět ochutnat nejprve za tři roky. V areálu ale čeká firmu spousta práce. Jako první proběhne zasíťování celého areálu a rekonstrukce hal.

Tato informační stránka o Lukáš Pohanka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Pohanka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes