15
new stories - click to show

Jiří Mejsnar

Related to

Nové číslo Zpravodaje Liberec právě vyšlo

14.January » Liberec
Do poštovních schránek občanů města je Zpravodaj distribuován od 15. ledna. PDF verzi si můžete prohlédnout a stáhnout na stránce Zpravodaje Liberec.

Nové číslo Zpravodaje Liberec právě vyšlo

14.December » Liberec
Do poštovních schránek občanů města je Zpravodaj distribuován od 15. prosince. PDF verzi si můžete prohlédnout a stáhnout na stránce Zpravodaje Liberec.

Nové číslo Zpravodaje Liberec právě vyšlo

13.November » Liberec
Do poštovních schránek občanů města je Zpravodaj distribuován od 16. listopadu. PDF verzi si můžete prohlédnout a stáhnout na stránce Zpravodaje Liberec.

Nové číslo Zpravodaje Liberec právě vyšlo

15.October » Liberec
Do poštovních schránek občanů města je Zpravodaj distribuován od 15. října. PDF verzi si můžete prohlédnout a stáhnout na stránce Zpravodaje Liberec.

Nové číslo Zpravodaje Liberec právě vyšlo

11.September » Liberec
Do poštovních schránek občanů města je Zpravodaj distribuován od 14. září. PDF verzi si můžete prohlédnout a stáhnout na stránce Zpravodaje Liberec.

Nové číslo Zpravodaje Liberec právě vyšlo

14.July » Liberec
Do poštovních schránek občanů města je Zpravodaj distribuován od 15. července. PDF verzi si můžete prohlédnout a stáhnout na stránce Zpravodaje Liberec.

Nové číslo Zpravodaje Liberec právě vyšlo

19.June » Liberec
Do poštovních schránek občanů města je Zpravodaj distribuován od 22. června. PDF verzi si můžete prohlédnout a stáhnout na stránce Zpravodaje Liberec.

Obyvatelé Liberce budou hlasovat o projektech, které navrhli jejich sousedé

Obyvatelé Liberce poslali do participativního rozpočtu města na 30 projektů, které mají zlepšit veřejný prostor, za více než 12 milionů korun. O tom, který z počinů město zafinancuje, rozhodnou lidé v internetovém hlasování.

Participativní rozpočet bude poprvé i v Liberci. Občané rozhodnou o pěti milionech korun

30.October » Liberecká Drbna
Během listopadu můžou Liberečáci poslat na radnici návrhy, jak by si přáli vylepšit své město. Fantazii se meze nekladou, zároveň má ale podávání návrhů svá pravidla. Pokud tak máte v hlavě nějaký nápad, třeba nové dětské hřiště nebo opravu určité...

A jsou zpět! Šneci opět dobývají Liberec, tentokrát vylezli až k obrům

16.August » Liberecká Drbna
Když se na Šalďáku objevili malí šnečci, vykouzlili nejeden úsměv. Jenže tahle šnečí invaze dlouho netrvala. Nyní se ale malé šnečí sošky opět ukázaly. Vyrazily posnídat k obrům.
ŠKODA AUTO a.s. - Automobilová výroba a výroba dopravních prostředků

Tato informační stránka o Jiří Mejsnar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Mejsnar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes