Jana Kodymová

Vztahuje se k

Pohyb chodců na vytíženém přechodu u Chicago Grillu začali regulovat strážníci

8.prosince » Liberecký deník
Liberec – Denně tudy procházejí tisíce lidí. Přechod v Lipové ulici, který spojuje terminál městské dopravy Fügnerova s oblastí Perštýna, ale není vybaven semafory. Ulice je přitom frekventovaná a tvoří jednu z hlavních dopravních tepen Liberce. B...

FOTO, VIDEO: Na náměstí už stojí vánoční smrk. Poprvé se rozsvítí v neděli

20.listopadu » Liberecká Drbna
Je čtrnáct metrů dlouhý a pochází přímo z Liberce. Po letech to také není smrk ztepilý, ale smrk stříbrný, neboli pichláč. Řeč je o vánočním stromě, který od úterního dopoledne stojí na náměstí před radnicí. K jeho slavnostnímu rozsvícení dojde v ...

Po více jak 10 letech bude symbolem Vánoc na libereckém náměstí smrk stříbrný

19.listopadu » Liberecký deník
Liberec – V úterý v osm hodin započne kácení smrku stříbrného na soukromé zahradě v Horním Hanychově. Následně bude letošní vánoční strom převezen na náměstí před radnici, kde dojde k jeho ukotvení.

Vánoční strom dorazí k radnici už v úterý. Pochází ze zahrady v Horním Hanychově

19.listopadu » Liberecká Drbna
Opět přímo z Liberce bude vánoční strom, který vyroste před před radnicí. Ještě teď v klidu roste na jedné soukromé zahradě v Horním Hanychově, už v úterý ráno ale bude pokácen a převezen na Benešovo náměstí.

Soutěž o nejkrásnější vánoční stromeček bude i letos

3.listopadu » Liberecký deník
Liberec – Obchodníci v centru města se i letos budou moci zapojit do soutěže o nejkrásnější vánoční stromeček.

VIDEO: Liberecká firma chrlí jednu vlajku za druhou. Kvůli stoleté vlasti

26.října » iDNES.cz
Třikrát víc práce, přesčasy a vyprodané sklady. Stoleté výročí vzniku republiky zasypává libereckého výrobce vlajek, firmu Libea takovým objemem zakázek, který se dá srovnat jen se vstupem země do Evropské unie před čtrnácti lety. Další články k t...

VIDEO: Liberecká firma chrlí jednu vlajku za druhou. Kvůli stoleté vlasti

26.října » iRegiony Impuls
Třikrát víc práce, přesčasy a vyprodané sklady. Stoleté výročí vzniku republiky zasypává libereckého výrobce vlajek, firmu Libea takovým objemem zakázek, který se dá srovnat jen se vstupem země do Evropské unie před čtrnácti lety.

Kvůli uzavírce se budou opravovat další ulice

21.října » Liberecký deník
Liberec – Na Františkově se začalo pracovat na silnicích, kterými byly kvůli nedávné uzavírce ulice České mládeže vedeny objízdné trasy. Jedná se o ulice Švermova, Uralská, Kubelíkova a Puškinova.

V Liberci připomenou kostel pamětní tabulí ve 4 jazycích

18.října » Liberecký deník
Liberec – V sobotu odpoledne odhalí zástupci města Liberec na náměstí Českých bratří informační tabuli, která představí historii zdejšího kostela zbouraného v roce 1976.

Jaké máme v Liberci ovzduší? To zjistí plošné měření

16.října » Liberecká Drbna
Jestli žijeme v čistém městě, kde se nám krásně dýchá, prověří plošné měření, které v těchto dnech probíhá na celkem šesti místech v Liberci.

Areál ve Svojsíkově ulici už může využívat veřejnost. Město se dohodlo s vojáky

10.října » Liberecká Drbna
Sportovní areál ve Svojsíkově ulici je opět otevřený pro veřejnost. Několik měsíců to tak přitom nebylo, městu vypršela smlouva s armádou a od té doby se řešilo, co dál. Areál je přístupný zdarma, příchozí se ale musí prokázat občankou.

Závěrečná zkouška z autoškoly: Napoprvé ji většina uchazečů nezvládne

5.října » MoneyMAG.cz
Na závěrečné zkoušky k získání řidičského průkazu se v Libereckém kraji čeká pár dnů, nejdelší lhůty mají v České Lípě. I tam se ale zájemci o řidičské oprávnění dostanou ke zkoušce mnohem rychleji než v Praze, kde musí čekat i několik týdnů.

Tato informační stránka o Jana Kodymová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Kodymová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes