Jana Kodymová

Vztahuje se k

Jaké máme v Liberci ovzduší? To zjistí plošné měření

16.října » Liberecká Drbna
Jestli žijeme v čistém městě, kde se nám krásně dýchá, prověří plošné měření, které v těchto dnech probíhá na celkem šesti místech v Liberci.

Areál ve Svojsíkově ulici už může využívat veřejnost. Město se dohodlo s vojáky

10.října » Liberecká Drbna
Sportovní areál ve Svojsíkově ulici je opět otevřený pro veřejnost. Několik měsíců to tak přitom nebylo, městu vypršela smlouva s armádou a od té doby se řešilo, co dál. Areál je přístupný zdarma, příchozí se ale musí prokázat občankou.

Závěrečná zkouška z autoškoly: Napoprvé ji většina uchazečů nezvládne

5.října » MoneyMAG.cz
Na závěrečné zkoušky k získání řidičského průkazu se v Libereckém kraji čeká pár dnů, nejdelší lhůty mají v České Lípě. I tam se ale zájemci o řidičské oprávnění dostanou ke zkoušce mnohem rychleji než v Praze, kde musí čekat i několik týdnů.

Málo parkovacích míst a úbytek klientů, stěžují si obchodníci kvůli natáčení

21.září » Liberecká Drbna
Před libereckou radnicí probíhá natáčení filmu o Spidermanovi. Přestože originální kulisy jsou lákadlem pro mnoho místních, kteří zejména večer přichází obdivovat nasvícenou scénou, někteří obchodníci si stěžují.

Pavoučí muž znectil památník obětem z 21. srpna 1968, filmaři se omluvili

19.září » iDNES.cz
Továrnímu dvoru s poskládaným materiálem se několik dní podobal Památník obětem okupace na náměstí E. Beneše v Liberci. Přímo vedle tankového pásu, jenž připomíná devět mrtvých z 21. srpna 1968, umístili filmaři elektrickou rozdvojku a kabel. Dalš...

Pavoučí muž znectil památník obětem z 21. srpna 1968, filmaři se omluvili

19.září » iRegiony Impuls
Továrnímu dvoru s poskládaným materiálem se několik dní podobal Památník obětem okupace na náměstí E. Beneše v Liberci. Přímo vedle tankového pásu, jenž připomíná devět mrtvých z 21. srpna 1968, umístili filmaři elektrickou rozdvojku a kabel.

Referendum v Liberci bude společně s volbami, radnice proti soudu podává stížnost

18.září » Liberecká Drbna
Liberecká radnice podá stížnost proti krajskému soudu. Ten se přiklonil k argumentaci přípravného výboru ohledně vyškrtnutých podpisů, nutných pro uskutečnění referenda. Záležitostí se nyní bude zabývat Nejvyšší správní soud.

Úpravy v centru Liberce. Prořezané stromy i nové odpadkové koše

9.září » Liberecká Drbna
K několika úpravám došlo v minulých dnech v centru města na Fügnerově ulici. Město nechalo prořezat a upravit stromy, pod kterými se skoro nedalo projít. Nově natřené jsou lavičky, které už nevypadaly moc dobře.

O úklid v Liberci se postará nová koordinační skupina, ta slibuje zlepšení

1.září » Liberecká Drbna
Výsledkem debat a sporů o úklid města je nová koordinační skupina, která bude na čistotu ve městě dohlížet. Změní se i rozvržení úklidových prací.

Zapomeňte na tištěné zpravodaje a turistické průvodce. Česká města si zvykají na on-line marketing a mobilní aplikace

Mimořádné jednání zastupitelstva, varování před silnou bouřkou nebo zpráva o uzavření magistrátu. To je jen několik málo mimořádných témat, která se snaží vedení měst co nejrychleji a nejefektivněji dostat mezi obyvatele. Rozdíly v komunikačních k...

Města šetří kvůli suchu vodou, Liberec však drží roční plán a myje ulice

3.srpna » iRegiony Impuls
Česko zažívá rekordní sucho, centrem Liberce ale tečou proudy vody. Technické služby v těchto dnech myjí ulice. Někteří místní to kritizují jako plýtvání.

Města šetří kvůli suchu vodou, Liberec však drží roční plán a myje ulice

3.srpna » iDNES.cz
Česko zažívá rekordní sucho, centrem Liberce ale tečou proudy vody. Technické služby v těchto dnech myjí ulice. Někteří místní to kritizují jako plýtvání. Další články k tématu: Sucho vysává řeky i potoky, lidé z nich přesto kradou vodu Z Liberce ...

Tato informační stránka o Jana Kodymová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Kodymová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes