Alice Bendová Česká herečka

Related to

Připadala si jako slon, ale zhubla: Alice Bendová se opět vystavila v bikinách

16.June » Super.cz
Herečka Alice Bendová (45) se nedávno svěřila, že si připadá tlustá . Dokonce se bála ukázat v plavkách. Přitom má postavu, kterou by jí dámy v jejím věku mohly závidět!

Sexy Alice Bendová už nevypadá jako slůně: Shodila 5 kilo!

14.June » Aha!
I taková sexbomba jako Alice Bendová (45) má problémy s váhou. Před časem se rozhodla zamávat s kily navíc a dala si za výzvu zbavit se – dle svých slov – váhy slůněte! A už se chlubí prvními úbytky na váze.

Expartner Rolins Vlasák (46): Další boj s nádory! Pomáhá Gottův léčitel!

13.June » Blesk.cz
Potřetí svádí krutý boj s rakovinou. Expartner Dary Rolins (46) a trenýrkový král Petr Vlasák (43) je odhodlaný porazit nemoc za každou cenu. Vyhledal dokonce i léčitele Karla Gotta (79)!

Alice Bendová: Chce si ho pojistit prstýnkem?

10.June » NašeHvězdy.cz
Herečka Alice Bendová (45) tvrdí, že je se svým přítelem Michalem Topolem (33) šťastná, ale prý je také dost žárlivá. Vždy tvrdila, že po další svatbě netouží, ale poslední dobou se zdá, že názor změnila. Otázkou zůstává, zda o tom ví i Michal, pr...

Alice Bendová se vyprsila bez podrpsenky! A má o 6 kg navíc?!

7.June » stars24.cz
Alice Bendová po nedávném vážení zjistila, že váží o 6 kilogramů víc. Co pro to udělala? Samozřejěm herečka začala na tom pracovat a tady je výsledek!

Bude se muset pro milence obětovat?

7.June » NašeHvězdy.cz
I když ve svém životě prý nemá s něčím podobným zkušenosti, brzy se to možná změní. Alice Bendová (45) si totiž díky seriálu Krejzovi vyzkoušela, jaké je to být masérkou, a to ne ledajakou, ale rovnou tantrickou! A jelikož o něčem takovém neměla a...

Alice Bendová: Strachy bez sebe!

6.June » NašeHvězdy.cz
Tuhle kočku v plavkách už viděl nejspíš každý, neboť předvádět se spoře oděná patří k jejím koníčkům. Vypadá fantasticky a náročné mužské oči vždy spolehlivě potěší. Snímky jsou skoro pokaždé pořízeny u moře, krásná Alice mává z bazénů poblíž luxu...

Nepřehání? Alice Bendová má šest kilo navíc a v bikinách prý vypadá jako slon

6.June » Super.cz
Za zhmotněný erotický sen řady mužů se nebojíme označit Alici Bendovou (45) . Byť je pro mnohé sexy herečka symbolem ženskosti, ona své ženské tvary teď nemá příliš v lásce.

Alice Bendová: Občas piju i víno za 50 korun, hlavně že mi chutná

Alice Bendová (45) letos zasadila pole brambor. A nejen to: na zahradě řádí jako Černá ruka. Jako malá práci na zahradě nesnášela, teď je tam jako doma. Potkaly jsme se na oslavách padesátého výročí pražské botanické zahrady. Tam také moc ráda cho...

Bydlení herečky Báry Mottlové je snem každé mladé single ženy

4.June » Kafe.cz
Barbora Mottlová nás pozvala k sobě domů, aby nám ukázala, jak si mladé herečky ve velkoměstě žijí. Je pravda, že sexy playmate se má opravdu nadstandartně. Jají sbírku bot, kabelek a oblečení, by jí záviděla i Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě.

Trojská botanická zahrada slaví padesátku. Připravila limitovanou edici vína Natalis a dvě knižní novinky

Trojská botanická zahrada v letošním roce slaví kulatiny. V rámci narozeninových oslav pokřtila kolekci vín ročníku 2018 včetně limitované edice vína nazvaného Natalis a nové knihy Vinice sv. Kláry 365. Kmotry se stali herci a herečky, milovníci d...

Věčně nespokojená Alice Bendová: Vážím jako slůně

3.June » Aha!
Pravidelně si nazouvá tenisky a běhá. Když si teď ale Alice Bendová (45) stoupla na váhu, skoro se složila. „Vážím víc než narozený slůně,“ hlásí. Herečka nasadila drastickou dietu a láduje se jen koktejly se zeleninou.

Tato informační stránka o Alice Bendová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alice Bendová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes