15
new stories - click to show

Štěpán Beneš

Related to

Cesta velvyslance Marka Skolila a zástupkyně Hany Trousilové do států Lagos a Ogun

8.June » Kurzy.cz
Ve dnech 16. až 20. května 2021 se uskutečnila cesta tituláře Marka Skolila v doprovodu jeho zástupkyně Hany Trousilové do Lagosu

Prevence musí být „in“

15.October » Můžeš.cz
S profesorem Milošem Táborským, vedoucím Národního telemedicínského centra při FN Olomouc, o mantinelech distanční medicíny, chytrých řešeních nejen v době krize a důležité prevenci pro každého z nás.

Vladan Princ: Bez nadací se neobejdeme

29.July » Můžeš.cz
S vedoucím protetikem Ottobock o nejmodernějších umělých končetinách, strnulosti v systému a zdravých krocích pro společnost.

Vyšlo letní dvojčíslo časopisu Můžeš

29.June » Helpnet.cz
Bez nadací se neobejdeme, říká vedoucí protetik Ottobock Vladan Princ v úvodním rozhovoru o nejmodernějších umělých končetinách, strnulosti v systému a zdravých krocích pro společnost.

Formule mezi vozíky

14.May » Můžeš.cz
Více či méně úspěšné pokusy o inovaci vozíku lze pozorovat od chvíle, kdy lidé poprvé k židli přimontovali kola. Co se stane, když stagnující vynález potká svět formule 1?

Vyšlo zimní dvojčíslo časopisu Můžeš

28.November » Helpnet.cz
Vánoce jsou obdobím nejtěžším pro ty, kteří jsou sami, bez jistot, bez domova. Jsou mezi nimi často i lidé s různým postižením. Radek Musílek se v úvodní reportáži pokusil zjistit, zda jim umíme pomáhat a co přesně taková pomoc znamená.

Kam se za poslední tři dekády posunulo české zdravotnictví?

31.October » Helpnet.cz
Listopadové vydání časopisu Můžeš otevírá rozhovor s profesorem Martinem Bojarem o současné české medicíně, o bílých místech na mapě a také o otázkách, které bychom si ještě měli klást.

Vyšlo červnové vydání časopisu Můžeš

29.May » Helpnet.cz
Novou sérii reportáží o životě lidí s postižením v českých městech otevírá Radek Musílek spolu s Alešem Černohousem, rodákem z Děčína. Má bývalé královské město téměř na hranici s Německem člověku s postižením co nabídnout?
Jan Mládek - Politik za ČSSD
KSČM - Levicová politická strana
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Štěpán Beneš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štěpán Beneš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes