Marcela Beranová

Vztahuje se k

Prodloužený velikonoční víkend láká na trhy, lyžování nebo prohlídky hradů a zámků

26.března » Liberecká Drbna
Na akce bohatý bude prodloužený velikonoční víkend v Libereckém kraji. K lyžování budou stále lákat horská střediska, sezona začne pro hrady a zámky a uskuteční se i tradiční oblíbené velikonoční akce, jako jsou pašijové hry v České Lípě či Vajíčk...

Prodloužený velikonoční víkend bude v Libereckém kraji bohatý na akce

25.března » Český rozhlas
Na akce bohatý bude prodloužený velikonoční víkend v Libereckém kraji. K lyžování budou stále lákat horská střediska, sezona začne pro hrady a zámky a uskuteční se i tradiční oblíbené velikonoční akce, jako jsou pašijové hry v České Lípě či Vajíčk...

Vyhlášené řemeslnické trhy letos v Turnově nebudou

3.února » Týden.cz
Staročeské řemeslnické trhy v Turnově, které patří k největším akcím svého druhu v zemi, letos nebudou. Důvodem jsou pokračující práce na výstavbě horolezecké expozice v muzeu.

Vyhlášené řemeslnické trhy letos v květnu v Turnově nebudou

2.února » Liberecká Drbna
Staročeské řemeslnické trhy v Turnově, které patří k největším akcím svého druhu v zemi, letos nebudou. Důvodem jsou pokračující práce na výstavbě horolezecké expozice v muzeu. Těžká technika jezdí i po nedalekém parku, kde se trhy obvykle konají.

Řemeslné trhy v Turnově letos nebudou

Turnov - Staročeské řemeslnické trhy se letos neuskuteční. Pořadatelé oznámili, že důvodem jsou pokračující práce na výstavbě Horolezecké expozice a nedokončená následná rekonstrukce komunikací v městském parku.

Kam vyrazit? Předvánoční akce budou v Libereckém kraji už o tomto víkendu

17.listopadu » Liberecká Drbna
Tradičně bohatá bude předvánoční nabídka v Libereckém kraji. Adventní trhy s doprovodným programem a další akce budou pořádat města, památky, muzea, školy či spolky. Advent sice začíná až na začátku prosince, některé akce se ale uskuteční už o tom...

Expozici v Českém ráji odstartuje horolezecký festival

Turnov - Muzeum Českého ráje v Turnově uspořádá v sobotu 9. září horolezecký festival jako oslavu zahájení stavby stálé horolezecké expozice. Akce proběhne od 14 do 22 hodin v areálu letního kina v Turnově.

Unikátní staročeské trhy může ohrozit EET

28.května » Deník.cz
Buty i Jablkoň. Ale především desítky stánků se zapomenutými řemeslya staročeskými specialitami. To jsou Staročeské trhy v Turnově. Konají se tradičně poslední květnový víkend. Ale snad ne naposled.

EET vesnické hospody nezavírá, hůř na tom budou řemeslnické trhy

4.května » Liberecký deník
Liberecko /HLASUJTE/ – Jsou registrační pokladny likvidační pro malé obce či živnostníky? Jak kde a jak u koho. Jednoznačné to rozhodně není.

Ozdoby z Poniklé navrhují do UNESCO

21.listopadu » Deník.cz
Poniklá - Ačkoliv firma a tím i slavná výroba perličkových ozdob nebyly daleko od zániku a stále působí ve velmi skromných podmínkách, podařilo se světový unikát v Poniklé zachovat. A nyní bude navržena na zařazení do seznamu UNESCO.

Producenti soutěžili o titul Potravina a potravinář roku

8.června » Trutnovinky
Ve stáncích bylo pečivo, cukrářské výrobky, sýry a mléčné výrobky. Nechyběly ani med, pálenka a další delikatesy. Vše od podnikatelů, kteří mají výrobnu, provozovnu nebo sídlo v Královéhradeckém kraji. „Jsou tu zástupci prakticky všech potravinářs...

Tato informační stránka o Marcela Beranová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcela Beranová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes