Libor Teichmann

Related to

Mladíci vylezli na barokní bránu, jednoho musela sundat plošina

8.July » iRegiony Impuls
Na barokní Terezskou bránu z poloviny 18. století v centru Olomouce vylezli v sobotu nad ránem tři mladíci. Když jeden z nich nedokázal slézt, museli ho sundat hasiči s pomocí plošiny. Ukázalo se, že byl opilý.

Místo Prahy plné turistů jeďte do Olomouce, radí The New York Times

13.June » iRegiony Impuls
Cenné lákadlo turistů především ze Spojených států získala nyní Olomouc. Objevila se totiž v článku prestižního deníku The New York Times v seznamu evropských míst, která stojí za to navštívit a zároveň nejsou přeplněná turisty.

Plumlov chce být národní památka a shání 110 milionů na novou fasádu

Letošní turistickou sezonu již zámek Plumlov na Prostějovsku odstartoval pohádkovými prohlídkami a vítáním jara. Letos ho ovšem čeká jiné – a do budoucna možná zcela klíčové – rozhodnutí. Ministerstvo kultury totiž zkoumá, zda zámek prohlásí za ná...

Trest pro modelku za napadení v Orlové potvrdil Nejvyšší soud

28.February » Tyden.cz
Nejvyšší soud odmítl dovolání Sarah Chlebkové, kterou justice poslala za napadení sedmnáctileté dívky na 5,5 roku do vězení. Obžalovaná, která se snažila prosadit jako modelka, na diskotéce v Orlové rozbila dívce o obličej sklenici.
Miroslav Pišťák - Český politik

Tato informační stránka o Libor Teichmann zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Libor Teichmann" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes