15
new stories - click to show

Ivo Slavotínek

Related to

Domov seniorů v Prostějově má nového ředitele

9.January » prvnizpravy.cz
Domov seniorů v Prostějově má od ledna nové vedení. Marka Němce uvedl do ředitelské funkce hejtman Olomouckého kraje Josef Suchánek a jeho 1.náměstek Ivo Slavotínek.

Kraj má novou strategii prevence kriminality

Zcela novou Strategii prevence kriminality na roky 2022 – 2027 vypracoval v minulých týdnech Olomoucký kraj. Dokument se zabývá tím, jak by se mělo pracovat, aby se region podařilo udržet coby bezpečné místo pro práci, zábavu i rodinný život. Nově...

Kraj zvažuje opětovnou koupi někdejšího Domu řádových sester v areálu bývalé prostějovské nemocnice

2.January » ČRo Olomouc
Funkcionalistická budova Domu řádových sester, která na první pohled upoutá bílou fasádou a velkými, výrazně modrými okny.

Kvůli energiím jsou v nejistotě ještě tisíce domácností, kraj jim poradí

15.December » iRegiony Impuls
Tisíce lidí v regionu stále nemají po krachu obřího alternativního dodavatele energií Bohemia Energy nového poskytovatele. Zůstávají v režimu dodavatele poslední instance (DPI), což je pro ně ale nevýhodné. Olomoucký kraj na pomoc zřídil infolinku.

Zastupitelé Olomouckého kraje schválili rozpočet pro rok 2022. Schodek bude zhruba 440 milionů korun

14.December » ČRo Olomouc
Zastupitelé Olomouckého kraje schválili na svém pondělním zasedání rozpočet na příští rok. Hejtmanství bude hospodařit s vyššími příjmy i výdaji než v letošním roce.

Olomoucký kraj ocenil asistenty prevence kriminality

16.November » Kurzy.cz
Hejtmanství udělilo ocenění v oblasti bezpečnosti a prevence kriminality vůbec poprvé ve své historii.

Vedení Slatinic nabídlo hejtmanství jeden z domů v centru obce pro zřízení domova pro hendikepované z ústavu v Nových Zámcích.

15.November » ČRo Olomouc
V nevyužívané části domu služeb ve Slatinicích na Olomoucku by mohli najít nové bydlení mentálně handicapovaní z domova v Nových Zámcích, místní části Mladče na Olomoucku.

Kroměříž je považována za Hanácké Atény. Proto se tady konala konference o tamní tradiční lidové kultuře

8.November » Zlin.cz
Účastníky přivítala ředitelka Muzea Kroměřížska Martina Miláčková a o zahájení se postarali hejtman Zlínského kraje Radim Holiš a 1. náměstek hejtmana Olomouckého kraje Ivo Slavotínek, kteří převzali nad konferencí záštitu.

SPOLU slavilo v hotelu Flora, přišel Langer i Kosatík

9.October » Olomoucký deník
Nejprve napětí, pak obrovská úleva. Ve štábu koalice SPOLU, která sledovala výsledky voleb v olomouckém hotelu Flora, to v sobotu odpoledne vypadalo jako na fotbalovém utkání.

Jitrocel v Olomouci pomáhá. Přesvědčili se o tom zástupci kraje

10.September » prvnizpravy.cz
Náměstci hejtmana pro oblast sociálních věcí a zdravotnictví Ivo Slavotínek a Dalibor Horák navštívili v těchto dnech rehabilitační centrum Jitrocel v Olomouci.

Rehabilitační centrum Jitrocel v Olomouci pomáhá. Přesvědčili se o tom i zástupci kraje

8.September » InfoDnes.cz
(olomoucdnes.cz) Náměstci hejtmana pro oblast sociálních věcí a zdravotnictví Ivo Slavotínek a Dalibor Horák navštívili v úterý 7. září rehabilitační centrum Jitrocel v Olomouci. S činností tohoto zdravotnického zařízení je seznámil ředitel Stanis...

Konference starostů řešila témata, která občany pálí

7.September » Hanácký Večerník
V Olomouci se ve čtvrtek 2. září odehrála osmníáctá konference místních samospráv. Na programu byla důležitá témata. Probíral se například stav silnic, ale také dotační politika, oblast sociálních záležitostí, zdravotnictví a odpadové hospodaření....
Miroslav Pišťák - Český politik

Tato informační stránka o Ivo Slavotínek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivo Slavotínek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes